Ролан Веприцький: «смотрящий за зоною» під підозрою

9 жовтня 2020 року правоохоронці Чернівецької області оголосили про підозру у встановленні та поширенні злочинного впливу (ч.2 ст.255-1 КК України) 38-річному уродженцю селища Пісочин Харківської області, Ролану Веприцькому, який відбуває покарання за скоєне восени 2007 року резонансне вбивство лікаря Дениса Кравцова в місті Слов’янськ Донецької області в ДУ «Сокирянська виправна колонія» №67. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, висуненню претензій з урахуванням норм так званого «антизлодійського закону» Веприцькому, якого силовики вважають кримінальним авторитетом, що восени 2019 року став так званим «смотрящим за зоною» на Буковині, передувало викриття начебто організованого Роланом Анатолійовичем каналу постачання наркотиків до колонії.

Згідно первинній версії слідства, разом із двома ув’язненими та працівником колонії «смотрящий» за установою буцімто налагодив збут наркотичних засобів та психотропних речовин. Мовляв, він формував «замовлення» і визначав час доставки заборонених речовин, які надалі розповсюджувалися серед засуджених.

В рамках цієї справи у вересні 2020 року в Сокирянській колонії відбулася низка обшуків, за результатами яких в поліції звітували про виявлення спеціально облаштованих схованок, де зберігалися грошові кошти, чорнові записи та наркотики.

Веприцькому було оголошено про підозру у збуті «зілля» (ч.2 ст.307 КК України), після чого до інкримінованих «смотрящему» злочинів додали епізод щодо встановлення та розповсюдження злочинного впливу. Нібито достойник забезпечував на «зоні» дотримання правил поведінки у відповідності до «злодійських законів», ділив засуджених на касти, а також вів бухгалтерію з відображенням усіх надходжень та видатків так званого «общаку».

Источник:  antikor.com.ua

Next Post

Николай Матора уже 3 года пилит бюджет без остановки

Пн Ноя 2 , 2020
В Николаевской налоговой опять появился незаменимый советник Матора Николай, крутой схематозник который вместе с первым замом налоговой Прокофьевым уже 3 года пилит бюджет области. И этого не видит ни Киев, ни СБУ.