Олесь Кудрик та його земельна «криша»

Олігархи земельні магнати які «кришують» нелегітимну Софіївсько-Борщагівську сільську раду сьомого скликанння та призначеного голову Кудрика О.Т.

Софіївська Борщагівка олігархи землевласники Мартинов, Конихов, Журба та інші

Софіївська Борщагівка олігархи землевласники Мартинов, Конихов, Журба та інші

Софіївська Борщагівка олігархи землевласники Мартинов, Конихов, Журба та інші

Софіївська Борщагівка олігархи землевласники Мартинов, Конихов, Журба та інші

Софіївська Борщагівка олігархи землевласники Мартинов, Конихов, Журба та інші

Софіївська Борщагівка олігарх Конихов

Софіївська Борщагівка список «нужних людей» Чижевський та інші на мисі річки Нивка де археологічна та природоохорона зона

Громада села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області починаючи з 2010 року написала та подала до Прокуратур всіх рівнів (Генеральної прокуратури України, Прокуратури Київської області,  прокуратури Києво-Святошинськог орайону), до МВС всіх рівні, до адміністрацій всіх рівні (Адміністрації Президента України, Київської обласної державної адміністрації, Києво-Святошинської районної державної адміністрації), до УБОЗу, до Податкової і багато до  вже більше 10000 списаних на форматі А4, аркушів Заяв, Звернень, відкритих листів, Запитів на отримання публічної інформації, Пропозицій та Зауважень, але все неначе горохом об стінку. В чому причина?

Причин декілька але основні це влада, а з нею Кудрик О.Т. — призначений Присяжнюком А.Й. сільський голова, «розпоряджається» землею громади села Софіївська Борщагівка наліво і направо, а точніше як у знаменитому фільмі «Свадьба в маліновке» —  это тебе и опять тебе  и снова тебе, и везет же тебе- тобто все олігархам та приблизеним до них.
На ютубі є цікаве відео землевласники села Софіївська Борщагівка

Там з кадастрової карти можна визначити основних можновладців та «нужних людей» яким Софіївсько-Борщагівська сільська рада надала земельні ділянки.

Недавно до рук  порядної людини  потрапили списки, які були надані Тимчасовою земельною комісією разом зі  Звітом до Генеральної прокуратури України, але при Пшонці В.  Звіт і список були надійно сховані, а точніше оригінали знищені, лише чудом та те, що ця  людина честі ми можемо побачити цих людей.

Олексія Кодебського
Чомусь Генеральна прокуратура України громаді села Софіївська Борщагівка відписує, що на 61,85 га накладено арешт, що відбуваються суди, та землю повернули державі. То щому тоді Конихов на 3,65 га (ділянка з масиву 61,85 га) за лісом побудував багатотповерховий житловий будинок та вирив іще два котловани під такі самі будинки?

Причина ЗЕМЛЯ ТА ГРОШІ які гребуть магнати лопатою, і роблять людей які купили квартири своїми рабами, адже всі комунальні послуги ідуть в ПРИВАТНІ ЖЕКИ які самі встановлюють свою ціну.

У 2010 році на прохання громади села рішенням депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради VI скликання, була створена Тимчасова депутатська комісія, з перевірки законності та доцільності виділення земельних ділянок за 2006-2010 рр. У ході перевірки депутатська комісія підготувала звіт, у якому викладені злочинні схеми викрадення землі у громади села Софіївська Борщагівка, незаконне будівництво багатоповерхової забудови по вулицям Академіка Амосова, Боголюбова (та провулку Боголюбова), Миру, Південна без сплати податків до державного бюджету. Узаконення багатоповерхових будинків в судах, без участі представника та без вимог Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Продажу земельних ділянок не сільськогосподарського призначення (комерційного) нижче ринкових та нижче нормативної оцінки земель. І як наслідок таких злочинних дій та схем у громади села було незаконно вилучено більше 100 га земель і недоотримана сума, бюджетами всіх рівнів, більше 120 мільйонів гривень. (копія звіту у разі потреби буде надана в повному обсязі).

У 2011 році було надіслано, Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області, для вивчення та відповідного реагування наступним службам: Адміністрації Президента України, голові адміністрації Льовочкіну за № 22/067354-10п від 07.06.2011 року, Заступнику голови адміністрації Скубашевському С.В. від 07.06.2011 року , Генеральній прокуратурі Україні за № 25 від 07.06.2011 року,; Прокурору Київської області Витязю М.І. за № 1526 від 07.06.2011 року, Прокурору Києво-Святошинського району Федоренку В.В., за № 1159с-11 від 07.06.2011 року, Голові СБУ Хорошковському В.І. за № 998 від 07.06.2011 року, Управлінню з організованою злочинністю в Київській області Свінціцькому Е.М. від 07.06.2011 року, Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю Черних С.П. реєстраційний номер К012.1627 від 07.06.2011 року, начальнику ГУ МВС України в Київській області Сапку К.В. У цьому Звіті були викладені факти незаконного вилучення у громади села Софіївська Борщагівка більше 100 га землі. Шляхом не законного виділення земельних ділянок та без належного оформлення документів видавалися рішення сесії по фальшивим документам на підставних осіб. Були викладені факти не сплати податків до державного та місцевого бюджету забудовниками багатоповерхівок Мартиновим Валерієм (мешкає с. Борова, вул. Пушкіна 49) та Журбою Олександром (мешкає місто Київ, вулиця Стражеско,3, кв.85,оформлені земельні ділянки на їхніх родичів). Земельні ділянки, на яких вони ведуть будівництво були оформлені на підставних осіб, або на їхніх родичів. Викладені факти продажу земельних ділянок, керівництвом Софіївсько-Борщагівської сільської ради п’ятого скликання,. не сільскогогосподарського призначення по заниженим цінам (продавали за ціну в три – чотири рази нижчу ніж нормативна грошова оцінка)

Всі ці незаконні оборудки з землею в селі Софіївська Борщагівка та не сплати податків забудовниками, призвели до втрати та недоотримання державним та місцевим бюджетами понад 120 млн. грн.. Всі ці порушення були допущенні та приховані керівництвом п’ятого скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме сільським головою Кремцем Сергієм Володимировичем, секретарем сільської ради Сиротюк Ларисою Петрівною та заступником сільського голови Кудриком Олесем Тимофійовичем.

Допомогли приховати ці злочини: Прокуратура Києво-Святошинського району Київської області, та особисто сам прокурор Києво-Святошинського району Київської області старший радник юстиції Федоренко Василь Васильович, та його помічникХолодницький Назар Іванович, Прокуратура Київської областіВітязь Михайло Іванович та його заступник Клюге Г. у Генеральній прокуратурі України заступник прокурора по кадрам та працівник прокуратури Менденко Олена Володимирівна, яка не законно закрила справу за № 2472 та відправила її на доопрацювання, звідки вона до генеральної прокуратури не повертається. Скуратовський Сергій Іванович, (який мешкає в місті Києві, по вулиці Лайроша Гавро,9-Г, квартира 102) та Кривобок Василь Якович (який мешкає в місті Київ, проспект Героїв Сталінграду,6-б, кв. 124) які за рахунок своїх зв’язків у правоохоронних органах, в прокуратурі та кримінальному середовищі допомагали та допомагають це все приховувати, і у якості вдячності на сьогоднішній день вони мають на себе та членів родини чи підставних осіб, у приватній власності десятки гектарів землі.

У ніч з 04 на 05 липня 2011 року у  селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області відбулося рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Організаторами захоплення були громадянин Кудрик Олесь Тимофійович, та депутати сільської ради, шостого скликання — покійний Перегінець Василь Миколайович, Шупик Валерій Михайлович, Левченка Олександр Іванович, Коробчука Микола Григорович. Кулік Світлана Федорівна, Бабій Ігор Станіславович, Романчук Валерій, Кривопишин Олексій Павлович та молодики-спорстмени з ТОВ «Домінант Плюс». Хочу звернути вашу увагу, що саме Кудрик Олесь Тимофійович приймав участь у незаконних земельних оборудках.

По факту рейдерського захвату Софіївсько-Борщагівської сільської ради неодноразово жителі села зверталися до РУ ГУ МВС УКРАЇНИ Києво-Святошинського району Київської області особисто до Красноярова Федора Федоровича, до прокуратури Києво-Святошинського району Київської області до Федоренка Василя Васильовича, до Прокуратури Київської області Вітязя Михайла Івановича, до Управління внутрішніх справ у Київській області, до УБОЗа Київської області, до прем’єр-міністра України Азарова М.Я., та президента як гаранта Конституції України. Замість звільнення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради від бандитів, як це передбачено чинним законодавством та Конституцією України, бандитів-рейдерів навпаки захищала міліція районного відділу та бійці загону «Беркут». А всі звернення по вертикалі влади спускалися на Києво-Святошинську прокуратуру, яка в свою чергу не вбачає складу злочину, та прикриває злочинців, при цьому радить звертатися до КОРУМПОВАНОГО Києво-Святошинського районного суду де править один принцип «Хто заплатить на користь того буде і рішення суду». Або скарги пересилалися на розгляд до тих на кого скаржилися, що в своє чергу Є ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ « ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН». Всі ці дії відбувалися не без відома губернатора Київської області Присяжнюка Анатолія Йосиповича. Так стверджувати громаді села Софіївська Борщагівка дає факт, що на численні звернення, які ми йому надіслали, він так і не дав відповіді та не відреагував, не зважаючи на те, що про рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради висвітлювала преса та телеканали, навіть за межами України.

Читайте также: Нардеп Сюмар заявила, що її побили і не пустили на засідання ДВК у Софіївській Борщагівці
Коли у ніч з 04 на 05 липня 2011 року спрацювала сигналізація (о 03.01 год.) і прибув наряд охорони ВДСО Святошинського району, ніяких дій з боку міліції по затриманню нападників не було. Натомість вони розвернулися та поїхали, мотивуючись розпорядженням Перегінця В.М. який себе і назначив секретарем сільської ради та в.о. сільського голови. 19.03.2013 року Вищий Адміністративний суд виніс Ухвалу якою залишив ухвалу Апеляційного Адміністративного суду м. Києва від 08.12.2011 року без змін.

Визнавши рішення про обрання секретарем Перегінця В.М. та заступника сільського голови Кудрика О.Т НЕ ЗАКОННИМИ Цей факт розгулу бандитизму та бездіяльності правоохоронних органі висвітлювали всі провідні телеканали та засоби масової інформації. Натомість начальник Києво-Святошинського РУ ГУ МВС України в Київській області Краснояров та прокуратур Києво-Святошинського району Федоренко В.В – СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ НЕ МАЄ, ТА НЕ ВБАЧАЄТЬСЯ ВЗАГАЛІ НІЯКОГО ЗАХОПЛЕННЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ. Так неодноразово Краснояров Ф.Ф. під час рейдерського захоплення від 05.07.2011 року по листопад 2011 року направляв наряди патрульної служби та бійців «Беркуту» для охорони бандитів-рейдерів. А «Беркут» та міліція добре захищала рейдерів від селян – і в цьому знову керівництво, ні міліції ні прокуратура Києво-Святошинського району не вбачали складу злочину. А помічник прокурора Федоренка В.В. Києво-Святошинської прокуратури – Холодницький Назар Іванович в перші дні рейдерського захвату сільської ради днював і ночував в то в сільській раді, то зовні та доповідав всю обстановку керівництву та Кудрику О.Т. про «правильний хід операції по захвату». Всі листи які надходили від жителів села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району, Київської області, до прокуратури Києво-Святошинського району Холодницький Н.І. брав під особистий контроль та надавав формальні відписки, або взагалі ховав справу.

Після рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року по багато численним зверненням жителів села при Верховній Раді України була створена депутатська робоча група, яка у свою чергу підготувала висновок на підставі якого Верховна Рада України призначила позачергові вибори до Софіївсько-Борщагівської сільської ради в повному складі.

27 травня 2012 року у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області відбулися позачергові вибори сільських депутатів та сільського голови. Під час цих виборів та під час встановлення результатів голосування, членами комісій були допущенні чисельні та навмисні порушення законів України. Як наслідок є всі підстави вважати незаконно обраними 18 депутатів з 32, та сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Організатором всіх цих фальсифікацій був заступник губернатора Київської області Спаський Андрій Сергійович, Заступник Києво-Святошинської райдержадміністрації Шкаврон Микола Іванович, та юрист (який після рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року надавав юридичні консультації рейдерам Кудруку О.Т. та Перегінцю В.М.) Ситєнков Максим Миколайович, який зареєстрований Київська область, Києво-Святошинський район, місто Вишневе, вулиця Святошинська, 46 квартира 175, а виконавцем була Шевчук Ірина Степанівна, голова СВК, яка у 2010 році була секретарем Сільської виборчої комісії, і так само приймала участь у фальсифікаціях, про що УДСБЗ Києво-Святошинського району передав до Прокуратури Києво-Святошинського району матеріали справи вихідний №12/2349 від 14.04.2011 року вхідний Києво-Святошинської прокуратури № 1532 від 18.04.2011 року. Ця справа прихована прокурором Києво-Святошинської прокуратури Федоренком Василем Васильовичем.

Також існує доведений судом факт фальсифікацій, які відбулися у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району, Київської області під час виборів у 2010 році. Коли тодішня голова Сільської виборчої комісії (СВК) Гарницька Ольга Борисівна призначила свого чоловіка Гарницького Василя Анатолійовича, депутатом замість обраної Ященко Тетяни, цей факт був доведений Київським апеляційним адміністративним судом. 24.11.2010 та 24.12.2010 рр. Який зобов’язав Софіївсько-Борщагівську Сільську виборчу комісію оголосити результати виборів на користь Ященко Т.М.

Гарницька цього не зробила чим порушила ч.1 ст.382 КК України. При цьому прокурор Київської області Витязь складу злочинну не вбачає. І ця фальсифікація відбулася не без відома Шевчук Ірини Степанівни. Так само прокурори не звертають увагу, що Шевчук Ірина Степанівна не призначила повторні перевибори депутатів по 14 округам та призначеного сільського голови Кудрика О.Т. на підставі статті 80 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

На вказані факти порушення закону України, під час дострокових виборів 27.05.2012 року ніхто не звертає уваги — ні ЦВК, ні прокуратура Києво-Святошинського району, ні Прокуратура Київської області, ні Генеральна прокуратура України, ні адміністрація Президента, ні Губернатор Київської області ні інші державні структури… Хоча всім цим структурам необхідно було це зробити за родом своєї діяльності.

27.05.2012 року на позачергових виборах депутатів та сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради, в якості представників преси були присутні спортивної статури молодики ТІТУШКИ від партії регіонів, які «рекомендували» жителям села голосувати лише за Кудрика О.Т., та які вміло у потрібний момент провокували та робили заворушення, для відволікання від членів виборчих дільниць, які за цей час робили якісь махінації з бюлетенями. А під час підрахунку голосів на виборчій дільниці №13068 взагалі спровокували скандал, через який всіх спостерігачів та кандидатів в депутати та на посаду сільського голови міліція вивела із залу де відбувався підрахунок виборчих бюлетенів, і далі виборча комісія писала та робила все що хотіла. Один з прикладів порушення по виборчому округу №1, де 63 голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, а опонент Дудка Руслан Петрович згідно протоколу Дільничної виборчої комісії набрав 22 голоси, але після перерахунку СВК з’являється протокол у якому зазначено у Шпак Л.Г. – 22 голоси, а у Дудки Р.П. 67, і на с сьогоднішній день Дудка Р.П. є секретарем сільської ради. Напевно таке потурання законів України можливо через його дядька, який працює у Прокуратурі Шевченківського району.

По фактам численних фальсифікацій до суду зверталися про визнання не дійсними результатів виборів сільського голови та депутатів Денисенко Ю.М., про визнання сфальсифікованими результати виборів депутатів по окремих округам № 2 – Прокопенко Г.В., №3 — Мудрий І.В., №5 – Швець В.П., №6 Павлюк Т., № 7 – Поліщук, № 8 – Бондаренко №9 – Шульженко Н.А., № 14 Шугайло М.Б., № 17 – Шупик. На всіх округах було фальсифікування результатів, переставляли результати від переможців до «потрібним людям». А на окрузі №2 взагалі було вкинуті 77 бюлетенів (тобто 77 голосів), .і ці голоси переписували то на одну то на другу «нужну людину»…

У лютому 2013 року в селі Софіївська Борщагівка з’явилася інформація, що значна кількість бюлетенів якими голосували за Денисенка Ю.М. була викрадена та не врахована, і члени виборчої комісії намагалися їх знищити. І як доказ цьому декілька оригіналів бюлетенів були мені передані. По цьому факту до Генеральної прокуратури України була подана «Заява про вчинення кримінального злочину». Генеральна прокуратура це діло скинула на Київську обласну прокуратуру, а та в свою чергу на прокуратуру Києво-Святошинського району Федоренку В.В. який в цьому складу злочину не вбачає, і до єдиного реєстру досудових розслідувань прокуратура Києво-Святошинського району цю скаргу відмовилася вносити.

Така ж сама ситуація і в Києво-Святошинському РУ ГУ МВС України в начальника Красноярова Ф.Ф. Йому з Центральної виборчої комісії України прийшов лист повідомлення в якому чітко сказано, що ЦВК України вбачає склад злочину передбачений ст.. 158 Кримінального кодексу України. Але Краснояров та його підлеглі не вбачають та не хочуть вносити до єдиного реєстру досудових розслідувань даний лист повідомлення як і решту скарг.

По цьому факту після втручання прокуратури м. Києва було відкрито провадження № 12013110100008935 за ч.1 ст.158 КК України. А Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія заявляє, що виборчу документацію в т.ч. виборі бюлетені з позачергових виборів які відбулися в селі Софіївська Борщагівка до архіву не здавала, не знищувала, і де вони поділися не знає (копії відповідей додаються).

На сьогоднішній день свідків  ні разу не допитали по цій справі. були звернення  до суду на бездіяльність начальника Києво-Святошинського РУ ГУ МВС України в Київській області Красноярова Ф.Ф.. Суд зобов’язав Красноярова Ф.Ф. допитати свідків і всіх причетних до справи громадян. Не виконавши рішення суду,були знову  звернення до суді який 30.12.2013 року виніс Ухвалу відповідно до якої відносно Красноярова Ф.Ф. треба відкривати кримінальне провадження за ч.1 ст. 382 Кримінального Кодексу України. Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження відносно Красноярова Ф.Ф №42014110030000087фактично через три місяці а точніше 25.03.2014 року і зробила формальну відписку.

02.04.2014 року Слідчий в особливо важливих справах прокуратури Київської області юрист 2 класу О.О. Люльчук виніс Постанову про закриття кримінального провадження №42014110030000087. З даною Постановою громадянка була не згідна тому, що в постанові є покази працівника прокуратури, слідчого з МВС і ні слова про допит самого Красноярова Ф.Ф.. Не з’ясовано чому він не реагував на мої клопотання, чому не прийшов сам чи не направив свого представника до суду щоб спростувати мої звинувачення. А головне у Постанові Люльчук О.О. перекрутив зміст Ухвали Києво-Святошинського районного суду Київської області. За цих обставин я вважаю, що Постанова повинна бути скасована, для всебічного зясування обставин справи (копія Постанови додається).

Вся фальсифікація виборів робилася за активної підтримки Присяжнюка Анатолія Йосиповича, його заступника та керуючого апаратом Спаського А.С., першого заступника Києво-Святошинської райдержадміністрації Шкаврона М.І. та бувшого голови РДА Зайця О.В..

Єдина мета для них була «призначення» сільським гоовою Кудрика Олеся Тимофійовича та зручних депутатів, щоб надалі приховувати розкрадання землі та несплату податків забудовниками і щоб викрасти у громади села 350 га землі, від яких добровільно відмовилося Державне підприємство «Науково дослідний, виробничий агрокомбінат «Пуща Водиця», на прохання Києво-Святошинської районної державної адміністрації і погодило цю відмову у 350 га Міністерство Аграрної політики та продовольства України з формулюванням: «виходячи з мотивів суспільної необхідності, з метою врегулювання конфлікту, забезпечення потреб робітників підприємства та працівників соціальної сфери». На сьогоднішній день жителям села виділили земельні ділянки площею від 0,06 до 0,10 га загальною площею до 30 га. Решта 320 га виділена громадянам України які не є жителями села, та не мають ніякого відношення до працівників АК «Пуща Водиця». У Публічній кадастровій карті України

На даній території через два місяці «висвітилися» ділянки площею біля від 1 до 68.8 га на одну, кадастрові номера:

3222486200:03:010:5134 площа 68.5 га
3222486200:03:010:5133 площа 9998 га
3222486200:03:010:5133 площа 9998 га
3222486200:03:010:5153 площа 99993 га
3222486200:03:009:5092 площею 5.9999 га
3222486200:03:009:5092 площею 5.9999 га
3222486200:02:001:5013 площа 1.8548 га
3222486200:02:001:5014 площа 1.8548 га
3222486200:02:001:5015 площа 1.8548 га
3222486200:02:001:5017 площа 1.8548 га
3222486200:02:002:5074 площа 1.855 га
3222486200:02:001:5016 площа 1.9657 га
3222486200:02:002:5075 площа 1.9664 га
3222486200:02:002:5076 площа 1.9661 га
3222486200:02:002:5077 площа 1.9661 га
3222486200:02:002:5078 площа 1.9662 га
3222486200:02:002:5081 площа 1.9704 га
3222486200:02:002:5079 площа 1.9704 га
3222486200:02:002:5080 площа 1.9703 га
3222486200:02:002:5082 площа 1.9702 га
3222486200:02:002:5083 площа 1.9704 га
Та багато інших.

Хочу звернути увагу що, ці земельні ділянки виділялися розпорядженням в.о. голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Шкавроном М.І.. Через 7 днів після підписання розпорядження видавалися державні акти, і це в грудні місяці перед новим роком, коли звітний період та Києво-Святошинський районний відділ по земельним ресурсам громадян не приймав. А прості люди чекають на акт не один рік.

Нам стало відомо що багато з тих кому видали акти навіть не подавали відповідного пакету документів, а в цей же час в Києво-Святошинська районна державна адміністрація відмовляла мешканцям села Софіївська Борщагівка через дрібні недоліки. Вся ця афера по розкраданню 350 га землі та знищення відділення «Совки» була заздалегідь спланована. У 2011 році були вивезене все поголів’я ВРХ, на м’ясокомбінат навіть не пожаліли тільних корів та племінний молодняк, а довідку про «лейкозність всього стада» начебто завірив заступник міністра аграрної політики та продовольства Бісюк, який колись працював в радгоспі «Совки» ветеринарним лікарем. Керувався процес вивезенням Усаченко Ларисою. У село постійно приїздив громадянин Дробіков Олександр (по іншим даним Болотюк Олександр) який через довірених осіб постійно збирав з людей гроші обіцяючи всім бажаючим забезпечити земельними ділянками.

У вересні 2012 року Києво-Святошинська державна адміністрація та ДП НДВА «Пуща Водиця» звернулися з листами про добровільну відмову та погодження 350 га землі. Міністерство аграрної політики та продовольства погодило мотивуванням «- для забезпечення працівників відділення «Совки», працівників соціальної сфери та жителів села Софіївська Борщагівка земельними ділянками, та зняття напруженості в селі» і почалося порушення. А перед виборами 2012 року особисто колишній губернатор Київської області Присяжнюк Анатолій Йосипович обіцяв людям земля буде лише коли проголосуєте за Партію Регіонів.

До Києво-Святошинської районної державної адміністрації звернувсяКудрик Олесь Тимофійович з листом-клопотанням у якому просив забезпечити земельними ділянками 150 чоловік (працівників сільської ради які вже не одну земельну ділянки встигли продати, призначеним депутатам, членам виконкому, школі, ЖЕКу та іншим особам які підтримали рейдерське захоплення в 2011 році). Своїми діями Кудрик О.Т. порушив ст..5 Закону України «Про боротьбу з корупцією». Тодішній в.о. голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Шкаврон Микола Іванович замість вжиття заходів реагування передбачених ст..10 Закону України «Про боротьбу з корупцією» задовольнив лист-клопотання Кудрика О.Т.. У їхніх діях передбачається порушення ст..ст.26, 28 Кримінального Кодексу України.

На цьому Шкаврон М.І. не зупинився . Він почав одноосібно підписувати розпорядження про виділення земельних ділянок в порушення погодженню міністерства аграрної політики та продовольства, та на масив 350 га інститут УкрНДІПроцивільсільбуд не розробляв ніякої технічної чи проектної документації, Києво-Святошинська районна рада не надавала відповідних дозволів на розробку проекту землеустрою на масив 350 га та не розглядала питання про виділення земельних ділянок громадянам України із цього масиву 350 га.. Не зважаючи на це працівникам та пенсіонерам відділення «Совки» видали від 0,05 до 0,10 га а не жителям села Софіївська Борщагівка та не працівникам «Совки» по 2 га (два гектара).

Своїми діями Шкаврон М.І. порушив ст.. 365 Кримінального Кодексу України, Закон України «Про землеустрій», та порушив ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ ст. 118, що вже доведено інспекцією сільського господарства.

До цієї злочинної схеми долучився і заступник Києво-Святошинського відділу земельних ресурсів Токар С.М., який за СІМ ДНІВ після видання розпорядження виготовляв Державні акти на право приватної власності, і їх власноруч підписував, не маючи на те владних повноважень та порушуючи службові інструкції та ст. 365 Кримінального Кодексу України.

Шкаврон М.І і Токар С.М. порушили також Закон України «Про державну службу» та клятву державного службовця.

Видавав готові державні акти на землю, працівникам та пенсіонерам «Совки» Дробіков (Болотюк) О.О., при цьому при всіх заявив хто не заплатить йому 1000 гривень та хто не напише заяви на звільнення з ДП НДВА «Пуща Водиця» по власному бажанню порве і знищить їхній державний акт, та перед видачею державного акта в кожного витребував ці 1000 грн. та заяву на звільнення. Постає питання хто доручив видавати документ строгої звітності невідомій людині (як кажуть в адміністраціях ми не знаємо хто такий Дробіков О.) –І хто дозволив цьому Дробікову О.О. збирати у людей заяви на звільнення? По факту збирання грошей з громадян Шевченківський районний суд м. Києва за скаргою гр.. Бойко Тамари Анатоліївни 04.04.2014 року прийняв Ухвалу якою зобов’язав ГСУ Київської області відкрити кримінальне провадження відносно Дробікова О.О., але на сьогоднішній день провадження не відкрито. Дробіков О.О. 04,   11,   та 18, червня 2014 року знову у селі Софіївська Борщагівка за приміщенням Києво-Святошинської прокуратури «під носом» у прокурора Федоренка В.В., збирає людей, та збирає з них гроші відкрито, закликає про відставку працівників Мінагрополітики, а 18.06.2014 року Дробіков О.О. заявив і про відставку президента. 19.06.2014 року Дробіков О.О. повів людей на Хрещатик під Мінагрополітики. Подібні дії Дробікова О.О. є не що іншим як спосіб збагачення шахрайським шляхом та дестабілізувати ситуацію в селі Софіївська Борщагівка.

Після втручання адміністрації президента мені надійшла відповідь з Державної інспекції сільського господарства в Київській області в якій було зазначено, що при виділенні земельних ділянок було допущено низку порушень чинного законодавства України, і інспекція направила Вимоги до Київської обласної та Києво-Святошинської районної державних адміністрацій з вимогою усунути ці недоліки (Копії відповідей додаються).

Виникає питання чому інспекція намагається приховати ці злочини, не передає справу до прокуратури та МВС України, з метою притягнення винних осіб до відповідальності, а намагається заднім числом усунути недоліки?

05.03.2014 року від Громадської організації «Всеукраїнське громадське об’єднання.

За заявою депутата 5 (п’ятого) скликання Зінченко Л.П. 06.04.2013 року природоохоронною прокуратурою було відкрито кримінальне провадження за №42013100020000002. Провадження відкрито вже більше року, але Києво-Святошинське РУ ГУ МВС України в Київській області ніяких реальних дій не проводить. Всі Клопотання які подаються і можуть прискорити розслідування, не розглядаються та ігноруються. За приховування бездіяльності в розслідуванні кримінального провадження №42013100020000002, проти працівника Києво-Святошинської районної прокуратури О. Павлюк було відкрито кримінальне провадження за №42014110000000077за повідомленням Зінченко Л.П.. Провадження було відкрито 24.03.2014 року а Зінченко Л.П. ні разу не допитали.

Подібна ситуація і по жительці села Софіївська Борщагівка Миголь О.П.. За її заявою 22.11.2013 року було відкрито кримінальне провадження № 12013100200005721, один раз її опитали, допитали і свідків які з нею прийшли, а решту клопотань які вона подавала для прискорення слідства не розглядають та нехтують ними.

Така ганебна практика корупції, та приховування злочинів та злочинців існує в Києво-Святошинському районі і Київській області не один рік як в Києво-Святошинській та Київській обласній прокуратурі так і в Києво-Святошинському РУ ГУ МВС України в Київській області.

Не зрозуміла ситуація з виконанням Ухвали суду від 17.02.2014 року відповідно до якої потрібно відкривати кримінальне провадження відносно прокурора Києво-Святошинського району Київської областіФедоренка В.В. та його першого заступника Любарця. Це дає мені підстави стверджувати, що ця справа навмисно блокується (копія Ухвали додається).

Одним із активним приховувачем злочинів Холодницький Н.І., який з прокуратури Київської області перейшов працювати до Генеральної прокуратури України. Холодницький Н.І. під час рейдерського захвату, допомагав бандитам був черговий за обстановкою, та закривав всі кримінальні справи проти рейдерів. Це підтверджуютьо фото та відеоматеріалів, зокрема на ютуб Холодницький Назар в с. Софіївська Борщагівка.wmv http://www.youtube.com/watch?v=wxXxU4X94jY

Можна багато наводити прикладів, але і так є низка питань на які я не отримала відповіді, а саме:

Де поділися виборчі бюлетені якими голосували на позачергових виборах у селі Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області, які відбулися 27.05.2012 року? Просимо з’ясувати у Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії Києво-Святошинського району Київської області де поділася виборча документації (у т.ч. виборчі бюлетені) після проведення почергових виборів сільського голови та сільських депутатів до Софіївсько-Борщагівської сільської ради, в селі Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області, які відбулися 27.05.2012 року.
Чому Софіївсько-Борщагівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області працює 7 (сьомого) скликання (згідно Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад) на території України працюють ради 6 (шостого) скликання)?
Чому до державних архівів (Києво-Святошинського району, Київської області) за 2005-2014 роки не здано жодного протоколу рішень сесій, та протоколу рішень виконавчого комітету (по законодавству України, максимальний термін зберігання даної документації в сільській раді не більше 3 (трьох років))?
Чому не розглянутий, не вивчений Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області, який був направлений для вивчення та відповідного реагування наступним службам: Адміністрації Президента України, голові адміністрації Льовочкіну за № 22/067354-10п від 07.06.2011 року, Заступнику голови адміністрації Скубашевському С.В. від 07.06.2011 року , Генеральній прокуратурі Україні за № 25 від 07.06.2011 року,; Прокурору Київської області Витязю М.І. за № 1526 від 07.06.2011 року, Прокурору Києво-Святошинського району Федоренку В.В. за № 1159с-11 від 07.06.2011 року, Голові СБУ Хорошковському В.І. за № 998 від 07.06.2011 року, Управлінню з організованою злочинністю в Київській області Свінціцькому Е.М. від 07.06.2011 року, Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю Черних С.П. реєстраційний номер К012.1627 від 07.06.2011 року, начальнику ГУ МВС України в Київській області Сапку К.В. У цьому Звіті були викладені факти незаконного вилучення у громади села Софіївська Борщагівка більше 100 га землі. Шляхом не законного виділення земельних ділянок та без належного оформлення документів видавалися рішення сесії по фальшивим документам на підставних осіб. Викладені факти продажу земельних ділянок, керівництвом Софіївсько-Борщагівської сільської ради п’ятого скликання,. не сільскогогосподарського призначення по заниженим цінам (продавали за ціну в три – чотири рази нижчу ніж нормативна грошова оцінка). Всі ці незаконні оборудки з землею села Софіївська Борщагівка та не сплати податків забудовниками, призвели до втрати та недоотримання державним та місцевим бюджетами понад 120 млн. грн.. Всі ці порушення були допущенні та приховані керівництвом п’ятого скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме сільським головою Кремцем Сергієм Володимировичем, секретарем сільської ради Сиротюк Ларисою Петрівною та заступником сільського голови Кудриком Олесем Тимофійовичем. Допомогли приховати ці злочини: Прокуратура Києво-Святошинського району Київської області, та особисто сам прокурор Києво-Святошинського району Київської області старший радник юстиції Федоренко Василь Васильович, та його помічник Холодницький Назар Іванович, Прокуратура Київської області Вітязь Михайло Іванович та його заступник Клюге Г. у Генеральній прокуратурі України заступник прокурора по кадрам та працівник прокуратури Менденко Олена Володимирівна, яка не законно закрила справу за № 2472 та відправила її на доопрацювання, звідки вона до генеральної прокуратури не повертається. Скуратовський Сергій Іванович, (який мешкає в місті Києві, по вулиці Лайроша Гавро,9-Г, квартира 102) та Кривобок Василь Якович (який мешкає в місті Київ, проспект Героїв Сталінграду,6-б, кв. 124) які за рахунок своїх зв’язків у правоохоронних органах, в прокуратурі та кримінальному середовищі допомагали та допомагають це все приховувати, і у якості вдячності на сьогоднішній день вони мають на себе та членів родини чи підставних осіб, у приватній власності десятки гектарів землі
Чому Сільська виборча комісія (діє як Територіальна виборча комісія) в порушення ст. 80 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» призначають сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради Кудрика Олеся Тимофійовича , та депутати по виборчим округам №№ 4;11;12;15;17;18;19;20;24;25;27;29;30;31. Згідно цього закону, по вище згаданим округам та по сільському голові Територіальна виборча комісія, повинна була призначити перевибори, всі терміни минули, а рішення голова комісії колишня Шевчук Ірина Степанівна, та теперішня Шупик Лілія Федорівна не приймали та не приймають бо Шевчук І.С. забороняв це робити перший заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Шкаврон Микола Іванович та керуючий апаратом Київської обласної державної адміністрації — Спаський Андрій Сергійович, а тепер хто забороняє? 27 травня 2012 року у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області відбулися позачергові вибори сільських депутатів та сільського голови. Під час цих виборів та під час встановлення результатів голосування та волевиявлення виборців , членами комісій були допущенні численні та навмисні порушення законів України. Як наслідок є всі підстави вважати незаконно обраними 18 депутатів з 32 та сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Організатором всіх цих фальсифікацій був заступник губернатора Київської області Спаський Андрій Сергійович, Заступник Києво-Святошинської райдержадміністрації Шкаврон Микола Іванович, та юрист (який після рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року надавав юридичні послуги рейдерам Кудруку О.Т. та Перегінцю В.М.) Ситєнков Максим Миколайович, який зареєстрований Київська область, Києво-Святошинський район, місто Вишневе, вулиця Святошинська, 46 квартира 175, а виконавцем була Шевчук Ірина Степанівна, голова СВК, яка у 2010 році була секретарем Сільської виборчої комісії, і так само приймала участь у фальсифікаціях, про що УДСБЗ Києво-Святошинського району передав до Прокуратури Києво-Святошинського району матеріали справи вихідний №12/2349 від 14.04.2011 року вхідний Києво-Святошинської прокуратури № 1532 від 18.04.2011 року. Ця справа прихована прокурором Києво-Святошинської прокуратури Федоренком Василем Васильовичем. Один з прикладів порушення по виборчому округу №1, де 63 голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, а опонент Дудка Руслан Петрович згідно протоколу Дільничної виборчої комісії набрав 22 голоси, але після перерахунку СВК з’являється протокол у якому зазначено у Шпак Л.Г. – 22 голоси, а у Дудки Р.П. 67, і на с сьогоднішній день Дудка Р.П. є секретарем сільської ради. Напевно таке потурання законів України можливо через його дядька, який працює у Прокуратурі Шевченківського району. Також існує доведений судом факт фальсифікацій, які відбулися у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району, Київської області під час виборів у 2010 році. Коли тодішня голова Сільської виборчої комісії (СВК) Гарницька Ольга Борисівна призначила свого чоловіка Гарницького Василя Анатолійовича, депутатом замість обраної Ященко Тетяни, цей факт був доведений судом, а прокурор Київської області Витязь складу злочину не вбачає.
Чому належним чином не розслідувався факт рейдерського захоплення адміністративної будівлі Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області 05.07.2011 року теперішнім керівництвом сільської ради — сільським головою 7 (сьомого?) скликання Кудриком О.Т., сільськими депутатами 7 (сьомого?) скликання Головком Олександром Яковичем, Бабієм Ігорем Станіславовичем, Кулік Світланою Федорівною, Коробчуком Миколою Григоровичем та депутати 6 (шостого) скликання Шупиком Валерієм Михайловичем, Левченком Олександром Івановичем, Романчук Валерій, Кривопишин Олексій Павлович та нині покійним Перегінцем Василем Миколайовичем та молодиками з ТОВ «Домінант плюс» яких зараз називають «тітушками». По факту рейдерського захвату неодноразово я та інші жителі села зверталися до РУ ГУ МВС УКРАЇНИ Києво-Святошинського району Київської області особисто до Красноярова Федора Федоровича, до прокуратури Києво-Святошинського району Київської області до Федоренка Василя Васильовича, до Прокуратури Київської області Вітязя Михайла Івановича, о Управління внутрішніх справ у Київській області, до УБОЗа Київської області, до прем’єр-міністра України Азарова М.Я., та до тодішнього президента Януковича В.Ф. як гаранта Конституції України.. Замість звільнення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради від бандитів, як це передбачено чинним законодавством та Конституцією України, бандитів-рейдерів навпаки захищала міліція районного відділу та бійці загону «Беркут». А всі звернення по вертикалі влади спускалися на Києво-Святошинську прокуратуру, яка в свою чергу не вбачає складу злочину, та прикриває злочинців, при цьому радить звертатися до КОРУМПОВАНОГО Києво-Святошинського районного суду де править один принцип «Хто заплатить на користь того буде і рішення суду». Або скарги пересилалися на розгляд до тих на кого скаржилися, що в своє чергу Є ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ « ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН». Всі ці дії відбувалися не без відома губернатора Київської області Присяжнюка Анатолія Йосиповича. Так стверджувати нам дає факт, що на численні звернення, які ми йому надіслали, він так і не дав відповіді та не відреагував, не зважаючи на те, що про рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради висвітлювала преса та телеканали, навіть за межами України.
Чому не осудженні та не покарані винні особи які самовільно привласнили владні повноваження та не маючи права підпису підписували рішення сесій та виконавчого комітету за період 05.07.2011 року по 27.05.2012 року, а саме, Перегінець Василь Миколайович, Кудрик Олесь Тимофійович, Сиротюк Лариса Петрівна. Даний факт підтверджений судами. 15 березня 2011 року група депутатів Софіївсько-Боршагівської сільської ради у церкві прийняла незаконні рішення, а саме:
№ 1 «Про відкликання секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету», яким було відкликано секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету Фоміну Е.Б.;
№ 2 «Про обрання секретаря сільської ради», яким секретарем сільської ради обрано депутата від виборчого округу № 6 Перегінця В.М.;
№ 3 «Про відкликання заступника сільського голови з питань виконавчої роботи», яким відкликано заступника сільського голови з питань виконавчої роботи Василенка С.Л.;
-№ 4 «Про обрання заступника сільського голови з питань виконавчої роботи», яким обрано заступником сільського голови з питань виконавчої роботи Кудрика О.Т.

01.06.2011 року Києво-Святошинським районним судом було винесено постанову по справі № 2-а-3418/11, судею Києво-Святошинського районного суду Київської області Нікушиною В.В. відмовлено у задоволенні позову Сазонової М.О. до Софіївсько- Борщагівської сільської ради, треті особи — Перегінець В.М., Кудрик ;О.Т., Фоміна Е.Б., Василенко С.Л. про визнання рішень сільської ради протиправними та нечинними. Справа № К/9 991/89926/11

Була подана апеляційна скарга. Київський апеляційний адміністративнийо суд своєю постановою від 08 грудня 2011 року визнав протиравним та нечинним рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області №1 «Про відкликання секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету», №2 «Про обрання секретаря сільської ради», №3 Про відкликання заступника сільського голови з питань виконавчої роботи», №4 Про обрання заступника сільського голови з питань виконавчої роботи».

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ 19 березня 2013 року провівши у касаційному порядку попередній розгляд адміністративної справи за позовом Сазонової Марії Олексіївни до Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області (далі — Софіївсько-Боріцагівська сільська рада), треті особи — Перегінець Василь Миколайович, Кудрик Олесь Тимофійович, Фоміна Елеонора Борисівна, Василенко Сергій Леонідович про визнання рішень ради протиправними та нечинними за касаційною скаргою Перегінця В.М. на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 08 грудня 2011 року вирішив , Касаційну скаргу Перегінця Василя Миколайовича залишити без задоволення, а оскаржувану постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 08 грудня 2011 року в адміністративній справі за позовом Сазонової Марії Олексіївни до Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, треті особи — Перегінець Василь Миколайович, Кудрик Олесь Тимофійович, Фоміна Елеонора Борисівна, Василенко Сергій Леонідович про визнання рішень ради протиправними та нечинними — без зміни.

Вищий адміністративний суд 19.03.2013 року

Вищий адміністративний суд 19.03.2013 року

Вищий адміністративний суд 19.03.2013 року

Вищий адміністративний суд 19.03.2013 року

Вищий адміністративний суд 19.03.2013 року

Київський апеляційний адміністративний суд 08.12.2014 року

Чому не виконуються рішення:
Київського апеляційного адміністративного суду по справі №2-а-3418/11 від 08.12.2011 року,
рішення Вищого адміністративного суду від 19.03.2013 року ,
Київського апеляційнийного адміністративного суду від 01.10.2013 року (справа № 2-а-756/1/13 ).
Якими визнані нечинними рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 15 березня 2011 року №1 «Про відкликання секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету». Київський апеляційний адміністративний суд 01.10.2013 року (справа № 2-а-756/1/13 ) постановив зобов’язати Софіївсько-Борщагівську сільську раду Києво-Святошинського району Київської області виплатити Фоміній Е.Б. заробітну плату за період з 05.07.2011 року по 06.12.2012 рік. Чому не поновлюється на роботі законний секретар сільської ради Фоміна Е.Б.

А найголовніше по всій території України та Київської області працюють органи місцевого самоврядування 6 (шостого) скликання, лише у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області працює рада 7 (сьомого) скликання.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)», якою передбачено, що скликання всіх представницьких органів місцевого самоврядування (рад) мають єдиний порядок обчислення.

Це твердження підтверджується Рішенням Конституційного Суду України від 04.06.2009 року №13-рп/2009 та Рішенням Конституційного Суду України № 2-рп/2013 від 29.05.2013. А саме Рішенням від № 2-рп/2013 від 29.05.2013 Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 136, частини третьої статті 141 Конституції України, абзацу першого частини другої статті 14 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів чітко визначено

Конституційний Суд України у Рішенні від 4 червня 2009 року № 13-рп/2009 вказав, що конституційні положення, які встановлюють строки повноважень представницьких органів, мають загальний характер, а тому обчислення цих строків здійснюється однаково, незалежно від того, на чергових чи позачергових виборах обрано склад представницького органу чи посадову особу (абзац третій підпункту 3.2 пункту 3 мотивувальної частини). Конституційний Суд України зауважує, що таке тлумачення положень частин першої, другої статті 141 Конституції України
Конституційного Суду України від № 2-рп/2013 від 29.05.2013вирішив:

В аспекті конституційного подання положення частини другої статті 136, частини третьої статті 141 Конституції України, абзацу першого частини другої статті 14 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів“ від 10 липня 2010 року № 2487-VI слід розуміти так, що наступні після набрання чинностіЗаконом України „Про внесення змін до Конституції України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України, Президента України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів“ від 1 лютого 2011 року № 2952-VІ усі чергові вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, сільських, селищних, міських, районних, обласних рад та сільських, селищних, міських голів, обраних на чергових або позачергових виборах, відбуваються одночасно на всій території України в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень рад чи голів, обраних на чергових виборах 31 жовтня 2010 року.
Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене.
По факту привласнення владних повноважень Кудриком О.Т. відкрито кримінальне провадження №12014110200000709, але слідчі дії не проводяться і не повідомляють хто слідчий. Не законно працюючи Кудрик О.Т. підписує незаконні рішення сесій за які голосують сільські депутати. По двом рішенням які порушували Конституційні права Прокопенка Г.В., він подав позов до Києво-святошинського районного суду, адміністративна справа №369/8025/13-а, і суд визнав рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради незаконними та скасував їх.

Своїми діями голова Софіївсько-Борщагівської сільської ради 7 (сьомого) скликання та сільські депутати порушили Конституцію України, Закон України «Про місцеве самоврядування», Закон України про статус депутата місцевих рад» Земельний Кодекс України, Рішення Конституційного Суду України №7-рп/2009 від 16.04.2009, Цивільний та Адміністративний Кодекси України, Протокол №1 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, Рішення Конституційного Суду України від 04.06.2009 року №13-рп/2009 та Рішення Конституційного Суду України № 2-рп/2013 від 29.05.2013.

З огляду на вище викладене просимо:

Перевірити викладені факти, звернутися до правоохоронних органів, до інших державних органів для притягнення до відповідальності громадян причетних до цих злочинів.
Звернутися до правоохоронних органів щодо законності виданих Шкавроном М.І. розпоряджень про виділення земельних ділянок, його підпису на державних актах виготовлених за 7 (сім) днів, та підпису Токара С.М.
З’ясувати чому прокуратура Києво-Святошинського району та РУ ГУ МВС України в Київській області не внесли до єдиного реєстру повідомлення про викрадення виборчих бюлетенів та не розпочали слідчі дії.
Провести перевірку законності забудови багатоповерхових будинків в селі Софіївська Борщагівка та не сплати податків до бюджетів всіх рівнів.
Де поділися виборчі бюлетені якими голосували на позачергових виборах у селі Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області, які відбулися 27.05.2012 року? Просимо з’ясувати у Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії Києво-Святошинського району Київської області де поділася виборча документації (у т.ч. виборчі бюлетені) після проведення почергових виборів сільського голови та сільських депутатів до Софіївсько-Борщагівської сільської ради, в селі Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області, які відбулися 27.05.2012 року.
Чому Софіївсько-Борщагівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області працює 7 (сьомого) скликання (згідно Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад) на території України працюють ради 6 (шостого) скликання)?
Чому до державних архівів (Києво-Святошинського району, Київської області) за 2005-2014 роки не здано жодного протоколу рішень сесій, та протоколу рішень виконавчого комітету?
Чому не розглянутий, не вивчений Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області, який був направлений для вивчення та відповідного реагування наступним службам: Адміністрації Президента України, голові адміністрації Льовочкіну за № 22/067354-10п від 07.06.2011 року, Заступнику голови адміністрації Скубашевському С.В. від 07.06.2011 року , Генеральній прокуратурі Україні за № 25 від 07.06.2011 року,; Прокурору Київської області Витязю М.І. за № 1526 від 07.06.2011 року, Прокурору Києво-Святошинського району Федоренку В.В., за № 1159с-11 від 07.06.2011 року, Голові СБУ Хорошковському В.І. за № 998 від 07.06.2011 року, Управлінню з організованою злочинністю в Київській області Свінціцькому Е.М. від 07.06.2011 року, Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю Черних С.П. реєстраційний номер К012.1627 від 07.06.2011 року, начальнику ГУ МВС України в Київській області Сапку К.В.

Источник:  antikor.com.ua

Next Post

Егор Смелый: преступник должен сидеть в тюрьме

Ср Ноя 4 , 2020
Национальное антикоррупционное бюро и Специализированная антикоррупционная прокуратура сообщили о подозрении третьему лицу в рамках дела о предоставлении бывшим народным депутатом Максимом Микитасем неправомерной выгоды за победу на тендере по строительству Централизованного хранилища отработанного ядерного топлива.