ЖК Signature — елітний житловий комплекс нового покоління у центрі Києва

Саме так можна охарактеризувати унікальний об’єкт, який зовсім нещодавно з’явився у серці столиці. Навіть при першому погляді на елітну нерухомість Signature у Києві стає зрозуміло, що місто завело нову візитну картку. Гармонійні силуети трьох веж справляють незабутнє враження навіть на людей, які бачили протягом життя десятки країн світу. Тут неможливо виявити вади, адже над розробкою проекту, втіленням його в життя працювали талановиті архітектори і схильні до інноваційних рішень дизайнери. Без перебільшення можна сказати, що Signature ЖК може легко стати перлиною в архітектурній короні будь-якого європейського або північноамериканського міста.

ЖК Signature у Києві - нова візитна картка столиці
ЖК Signature у Києві — нова візитна картка столиці

Затишне місце в серці столиці

Вдале розташування елітного житлового комплексу Signature в Києві дозволяє протягом лічених хвилин дістатися до багатьох визначних пам’яток столиці. Зовсім недалеко розташований знаменитий урядовий квартал, практично п’ять хвилин ходьби відділяють вежі від центру Києва — Хрещатика і Майдану Незалежності. Тут, же зовсім поруч знаходиться парк Слави, Маріїнський парк, в якому знаходиться знаменитий київський стадіон імені Лобановського. Відзначимо вдалу локацію в районі вулиці Мечникова, яка дозволяє без стомлюючого очікування в пробках вирватися на міські простори. Помітно, що творці Signature ЖК проявили однакову турботу про автомобілістів і любителів піших прогулянок. До речі, власникам техніки не варто переживати з приводу наявності вільних місць для автотранспорту, тут їх більше трьохсот.

ЖК Signature у Києві - нова візитна картка столиці
ЖК Signature у Києві — нова візитна картка столиці

Житло для успішних людей

Кожен власник елітних апартаментів може сам виступити в ролі дизайнера, плануючи, размірюючи вільний простір. За бажанням замовника надаються готові ескізи, менеджмент Signature Київ готовий посприяти в розробці унікальної планування. З панорамних вікон веж відкривається розкішний вид на Печерські пагорби, який буде радувати погляд цілий рік. Кожен елемент і обладнання об’єкта спрямовані на створення атмосфери затишку, добре помітна турбота про здоров’я мешканців. При зведенні Signature ЖК застосовані новітні технології, які дозволяють створювати мікроклімат будинку, відповідно до індивідуальних переваг. Потужне інтелектуальне обладнання швидко виконує побажання людини, занурюючи його в обстановку літньої спеки або осінньої прохолоди.

Источник:  gazeta.ua

Next Post

Как депутат от БПП Игорь Кононенко «подчистил» себя на телеканале NEWSONE Евгения Мураева

Ср Сен 20 , 2017
22 февраля 2017 года в студии телеканала NEWSONE экс-глава Службы безопасности Украины Валентин Наливайченко заявил, что располагает доказательствами коррупции членов фракции «Блок Петра Порошенко».
Игорь Кононенко