Юрій Терещук та автокорупційний спрут

Історія «євроблях» які у 2019 році призвели до блокування громадськими активістами АвтоЄвросили Кабміну,  спричинили тремор Порошенку та нервозність Гройсману, який, як підзрювало СБУ, зекономив на розмитненні новенького Мерседеса для дружини нічого не вчить українську владу.

Нагадаємо, що втеча Януковича була спричинена до певної міри поїздками активістів Автомайдану до маєтків можновладців та жорстка реакція влади на їх дії. Система «рєшалова» при імпорті авто, створена при Порошенку має усі шанси перекочувати в нову митницю Нефьодова. Така система управляється прокурорсько-митними династіями посадовців які мають колосальний досвід маніпуляцій та інтриг, до яких долучені і аферисти з великої дороги і працівники спецслужб.

У грудні минулого року інтернет-видання Волині отримало запис телефонної розмови між місцевим митником та підприємцем. У розмові скандально відомий Юрій Терещук, зять прокурора у різні часи кількох областей, в тому числі  і Волині, Андрія ГІля, пропонує вирішити проблему яка полягала у тому, що нібито броньовані автомобілі преміум класу, були розмитнені як прості. Як випливає з розмови, Терещуку як заступнику митниці, відомо, що якийсь «Швондєр», налагодив схему несплати податків за розмитнення елітних авто , де  крадуть у Держави колосальні суму грошей. До честі підприємця, він радив митнику звернутись до правоохоронних органів.

Щоб надати цій можливій злочинній схемі розголосу, редакція інтернет-видання не тільки розмістила на своєму сайті запис розмови, а й звернулась у компетентні органи. Разом з тим, за наявною інформацією, жодних перевірок Державна фіскальна служба не проводила. Вона мала б підтвердити або спростувати факт розмитнення автомобілів із заниженою митною вартістю. На зафіксований і оприлюднений факт можливої корупційної схеми на митниці не реагує і прокуратура, у якій працював тесть Терещука, та залишається багато його бувших підлеглих та друзів. Для того щоб прикрити розголос із фактами кришування та рєшалова авто, Терещук вдається що відволікання уваги від власної персони та зміну фокусу на інші проблеми, інспіровані ним особисто, ефемерні перевірки та створення ореолу митника-бетмена, який ініціює власні перевірки, а за ними – пропозиції підприємцям та митникам їх вирішити, рівно як показали волинські журналісти. А досвід в таких інтригах у нього є, та вчителі поважні, і про це згодом… У свій час, правоохоронні органи аналізуючи контракт від 01.09. між однією луцькою компанією та фірмою «Angel Trade CO., Limited» (15/F. Radio City, 505 Hennessy Road, Causeway Bay, Hong Kong) встановили, що зі сторони останньої даний контракт підписав такий собі Шваліковський Андрій, який згідно відкритих баз даних України перебуває в розшуку Інтерполу за контрабанду, шахрайство та інші злочини. Компанія у заступника начальника Волинської митниці Юрія Терещука ще та. Саме кримінальна родина Швалікових ввела Терещука у владні кола. Познайомила його із донькою тодішнього прокурора Волинської області Андрія Гіля. Ставши зятем прокурора, Юрій Терещук потрапив на Ягодинську митницю. Його дружина Галина працює помічником судді. Митно-прокуроський клан швидко і неймовірно збагатився. Про їхні елітні маєтки, розкішні квартири, земельні ділянки та автівки бізнес-класу журналісти писали неодноразово ще з 2016 року. Так звана «бурштинова мафія», ввезення амфетамінів у «євробляхах» , цигарок з країни-агресора не цікаві правоохоронцям, які дають зелене світло чорним грошовим потокам, які роз’їдають економіку, політику а тепер і здоров’я нації. Далі буде.

Источник:  argumentua.com

Next Post

Юрий Терещук перешел на обман обычных жителей?

Вт Мар 17 , 2020
Жители Волыни просят Президента Владимира Зеленского защитить их от преступлений заместителя начальника Волынской таможни Юрия Терещука. В начале марта этого года общественная организация Волынский центр противодействия коррупции (ОО «ВЦПК») обратилась к Президенту Украины, директору НАБУ, прокурору области прекратить уголовный разгул и контрабандные схемы на Волынской таможне. К организации коррупционных махинаций […]