Юрій Кобченко повертається до кримінальних справ?

Мережу Фейсбук уже обійшли шокуючі фото неоднозначної фігури одного із представників полтавського бомонду пана Кобченка та очільниці Полтавського обласного штабу партії «Слуга народу», ЗЕ-депутата Верховної Ради України Ольги Станіславівни Савченко.

Якось прикро за нашу пропрезидентську партію та за розумну, красиву і рішучу жінку Ольгу Савченко, бо вона мабуть не встигла розібратися: хто саме з нею фотографується, та хто саме намагається позиціонувати себе як «слуга народу».

Ще не зовсім давно пан Кобченко був фігурантом кримінальної справи, де виявилося, що він вбив людину начебто «у себе вдома» з рушниці, яку «знайшов на сміттєзвалищі біля свого дому».

Це сухі терміни з матеріалів кримінальної судової справи, але якось не зовсім часто люди знаходять на смітниках нові незареєстровані рушниці вартістю декілька тисяч доларів. Не часто.

Потім. Ще не стерлося з пам’яті людей жорстоке, звіряче вбивство Тетяни Оленко: в 2005 році в місті Карлівка сталося жахливе вбивство, яке сколихнуло весь загал – було знайдено тіло 17-річної Тетяни Оленко з 21 ножовими пораненнями.

Читайте также: Простим громадянам – ні, нардепам – так. «Слуги» з ОПЗЖ і Кравчуком повсідалися на стадіоні дивитися футбол
https://www.facebook.com/Hrebinka/posts/690636137671091/;

https://poltava.to/news/29028/;

http://www.grebenka.com/blog/zvirjache_vbivstvo_17_richnoji_poltavki_rosliduvali_inozemni_ekstrasensi/2014-07-17-1174.

Все наше суспільство небезпідставно підозрювало в цьому звірячому вчинку Кобченка Михайла (сина Юрія Кобченко), адже його швидко поклали на лікування у Полтавський обласний психоневрологічний диспансер, потім сховали «від злих людей» аж «десь за кордоном». Правоохоронці не звернули увагу на те, що залишки крові вбитої були в багажнику належної М. Кобченко «Ниви-Шевроле», віддали машину та через декілька днів узагалі ту машину спалили, щоб від гріха та від доказів – подалі.

Звідки ж у пана Кобченка гроші на можливість відкупляти сімейку від кари правоохоронців та фінансувати свою «службу народу»? Теж усім відомо звідки: вкрав у держави. Матеріали справи №917/648/18 свідчать, що фірма Товариство з обмеженою відповідальністю «Агропромислова компанія Докучаєвські чорноземи» (де пан Кобченко був у засновниках на момент кражі грошей) вкрала з державного бюджету 7290360,51 гривень податку на додану вартість (в Єдиному державному Реєстрі судових рішень №77112119, від 4.10.2018 року, справа №917/648/18, Господарський суд Полтавської області). Також у держави Товариством з обмеженою відповідальністю «Агропромислова компанія Докучаєвські чорноземи» (де пан Кобченко був у засновниках на момент кражі грошей) було вкрадено 33 115 121,85 гривень (більше 4 000 000 мільйонів доларів на момент крадіжки) – матеріали судових справ Господарського суду Полтавської області від 22.12.2015 року №917/2300/15 та від 19.08.2016 року у справі №917/1031/16.

Згідно Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань на момент крадіжки грошей пан Кобченко Ю.В. був засновником і бенефіціарієм у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Агропромислова компанія Докучаєвські чорноземи» (код ЄДРПОУ 34274875). Був засновником станом на 01.01.2014 року, станом на 01.12.2015 року. Вийшов із засновників після «дерибану» державних грошей – 08.12.2015 року.

Звідки у пана Кобченко гроші – прописано в судових рішеннях.

До речі, Кобченко Юрій вже має зареєстровану зброю, яку постійно тримає при собі та іноді погрожує нею громадянам. І ця зареєстрована зброя за особою, яка має садистські нахили і майже три роки поспіль також лікувалася в Полтавському обласному психоневрологічному диспансері, що може підтвердити як колишній головний лікар того диспансеру, так і лікарський та молодший медичний персонал закладу.

Такі от слуги народу, трішки крадії з держави, трішки – вбивці, — мають намір представляти партію «Слуга народу» на місцевих виборах?

Чи як, пане Президент?

Источник: antikor.com.ua

Next Post

Руслан Гончаров и хищный оскал строительной мафии

Чт Сен 17 , 2020
Кандидатом в депутаты Киевсовета от партии Слуга народа может стать Руслан Гончаров, помощник народного депутата Николая Тищенко. Гончаров еще до официального утверждения списка кандидатов и выдвижения начал вести предвыборную кампанию, активно использует партийный бренд президентской партии и имя Тищенко.