Євген Кравцов вміє відпочивати, але працювати — не дуже

Найкращі наїдки та напої, виступи зірок шоу-бізнесу та запальні «па» від відомих танцівників, пише газета Експрес. Свято готував спеціально запрошений режисер.

І хоч як не намагалися в «Укрзалізниці» приховати це, ми таки дізналися подробиці свята та суми витрат.

Отож! Для своєї вечірки залізничники орендували виставковий центр «АККО Інтернешнл». Площа приміщення, де відбувалося свято, —  2600 квадратних метрів. Цей павільйон розташований на проспекті Перемоги, 40-б, у Києві.

На офіційному сайті державних закупівель ProZorro знаходжу, що філія «Центр сервісного забезпечення» ПАТ «Українська залізниця» підписала із ТОВ «АККО Інтернешнл» угоду про оренду цього приміщення на суму 227 тисяч гривень.

Телефоную у центр. Відрекомендовуюся піар-менеджером вигаданої компанії й кажу, що хочу замовити зал на 100 людей для приватної вечірки. «Мені вас порадили друзі зі залізниці. Казали, що дуже гарно відпочили», — розповідаю дівчині-менеджеру. «Ой! Та на 100 людей наше приміщення для вас буде завелике й навіть дуже! — відповідає представниця центру «АККО Інтернешнл». — «Укрзалізниця» замовляла приміщення на 700 осіб. Це було дуже масштабне дійство».

700 гостей залізниці розважали зірки української естради: гурт «ТІК» (якому за виступ заплатили 299 тисяч 600 гривень), Катерина Бужинська (її виступ коштував 165 тисяч гривень) та хореограф і співак Амадор Лопес, якому заплатили 163 тисячі 500 гривень.

Усі угоди про замовлення послуг цих зірок та оплату їх праці також можна знайти на офіційному сайті держзакупівель. Цікаво, що угоду з ФОП Бронюк В.В. (гурт ТІК) опублікували на сайті після 21.00.

Для вечірки найняли також звукорежисера з Білої Церкви. Принаймні в цьому місті зареєстрований ФОП Дембіцький Олег Сергійович, якому за угодою із «Центром сервісного забезпечення» «Укрзалізниці» заплатили за роботу на святі 59 тисяч грвень.

Всі угоди замовник хоч і оприлюднив на сайті держзакупівель, як вимагає законодавство, проте намагався зашифрувати (тендерам давали загальні назви, щоб не на сто відсотків було зрозуміло про що йдеться — наприклад, «Послуги діячів культури» або «Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів»).

Тендерну документацію залізничники приховали, що є порушенням закону. Так само, як і те, що всіх виконавців вибирали, так би мовити, на око, не шукаючи дешевших пропозицій, а вочевидь — згідно з чиїмись вподобаннями чи рекомендаціями.

Нам вдалося знайти ще один документ: угоду, місцем постачання у якій також була вказана адреса виставкового центру, де й гуляли залізничники. Замовником знову ж таки виявилися працівники філії «Центр сервісного забезпечення». Тож, ми дізнались і про святковий стіл із наїдками та напоями.

Отож, за частування на вечірці заплатили 669 тисяч 594 гривні (угоду підписали з ТОВ «Експо Кейтерінг»).

У підсумку бюджет вечірки становив приблизно 1 мільйон 583 тисячі 694 гривні. Це — орієнтовно 4 місячні зарплати нинішнього керівника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, який за один місяць декларує заробіток на суму 332 тисячі 504 гривні.

Але оплатити танці з Амадором за власний кошт пан Кравцов, мабуть, не захотів. Як і запитати у платників податків, чи бажають вони своїми грішми фінансувати цю вечірку.

Чому? Про це ми запитали у пана Кравцова в офіційному запиті, відповідь на який з нетерпінням чекаємо.

Источник: expres.online

Next Post

Сергей Гусовский не станет мэром Киева из-за коррупции и неразборчивых связей?

Пн Ноя 19 , 2018
Депутат Киевсовета исключен из партии «Самопомощь» из-за обвинений в коррупции. Владелец сети ресторанов является сторонником одиозной секты Владимира Мунтяна