Володимир Зубик VS Комітет будівництва: війна за землю. Інфографіка

Черкаський нардеп — мажоритарник Володимир Зубик (“Відродження”) має конфлікт інтересів в Комітеті ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Про це йдеться в розслідуванні Руху ЧЕСНО “Парламентські забудовники:конфлікт інтересів у комітеті будівництва”.

pasted image 0

Володимир Зубик вказав у декларації 2015 року два підприємства своєї дружини Олени. Утім, у декларації 2016 року вказано, що Зубик проживає з Іриною Діль, українським дизайнером одягу.

Одне з підприємств Олени Зубик пов’язане з діяльністю Комітету. Так, ПП «Боброва Падина» займається мисливством і відловлюванням тварин тощо. Олена Зубик є 100% власником. Фірма розташована у селі Ясногородівка, недалеко від Києва.

А ось ТОВ «Камертон 2004» — знаходиться у Києві — займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. «Камертон 2004» на 99% належить Олені Зубик, ще 1% — ТОВ «КУА «Крістал Ессет Менеджмент». У свою чергу, власником ТОВ «Крістал Ессет Менеджмент» значиться Сергій Чумак, директором — Валерій Кулаков, екс-помічник Володимира Зубика у тому числі під час VIII скликання.

Валерій Кулаков був довіреною особою регіонала Володимира Зубика на парламентських виборах 2012 року.

ТОВ «Крістал Ессет Менеджмент» у 2016 році заплатив Зубику за оренду 300 960 грн.

Помічниця Зубика Лариса Малкова у 2014 році висувалася в нардепи від партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Щодо декларації 2016 року, то зі зникненням екс-дружини Олени Володимир Зубик не вказав жодного підприємства. Щодо Ірини Діль, то вона задекларувала підприємницький дохід на суму 965 880 грн.

Як пишуть ЗМІ, Зубика пов’язують з однією з найбільших будівельних компаній в Україні – «Інтергал-Буд». «Інтергал-Буд» розташований за однією адресою — Анрі Барбюса, 28Б — з ТОВ «КУА «Крістал Ессет Менеджмент». Раніше приймальня Володимира Зубика як нардепа теж розташовувалася на Анрі Барюса, 28Б.

У декларації 2016 року ТОВ «БК «Інтергал-Буд» заплатив Зубику за оренду 2 039 700 грн.

«Інтергал-буд» найбільшу діяльність проводить у Львові. «Наші Гроші» повідомляли, що із 2004 року фірми народного депутата від «Партії регіонів» Володимира Зубика отримали у Львові 16 ділянок на 2 га землі.  Журналісти «Радіо Свобода» у сюжеті в 2015 році розповідали, що фірма з орбіти Зубика зводить житловий комплекс, хоча ділянку виділяли під будівництво УПЦ.

«Наші гроші» писали у 2015 році, що оточення Зубика через ТОВ «Виробничий кооператив «Підряд» хотіло забудувати 48 гектарів чорнозему під Києвом у селі Гатному. ВК «Підряд» зареєстрований на ТОВ КУА «Крістал Ессет Менеджмент».

Сільський голова Гатного Броніслав Корицький свого часу у 1990-х працював у ВК «Підряд». Володимир Зубик також став відомим для громадськості завдяки оборудці компанії «Лівела», яка ввозила в Україну нафтопродукти без сплати мита.

До слова, у 2016 році Зубик вказав у декларації видатки за надання послуг з постачання природного газу на суму 71 034 грн.

Нагадаємо, аналітики  ЧЕСНО проаналізували електронні декларації 13 нардепів Комітету з питань будівництва. Найбільше фірм — 32 — має нардеп-мажоритарник Степан Івахів («Воля народу») з Волині. Будівельне спрямування мають фірми переважної більшості нардепів — Володимира Зубика, Степана Івахіва, Олександра Марченка, Петра Сабашука, Сергія Скуратовського, Віталія Сташука, Олександра Ревеги, Дмитра Андрієвського і Юрія Одарченка. Не вказали у своїй декларації бізнес-активи двоє з тринадцяти нардепів: Олександр Кодола, «Народний фронт», а також Андрій Шинькович, БПП «Солідарність».

Источник:  procherk.info

Next Post

Святослав Нечитайло и "Коблево": "бормотуха" вместо коньяка

Пн Июн 12 , 2017
Непонятную «бормотуху» вместо настоящего коньяка всё это время употребляли украинцы, доверявшие известной торговой марке «Коблево». Как выяснили украинские журналисты, на Николаевском коньячном заводе сознательно нарушали стандарты производства, и ради получения дополнительной прибыли «бодяжили» суррогат из левого спирта отнюдь не виноградного происхождения. Остается лишь догадываться о том, какими «пищевыми добавками» аферисты […]