Володимир Карплюк піде у політичне небуття?

Всіляка навмисна дія породжує протидію. Часто-густо ще більшої потужності за саму дію. На противагу намаганням ірпінської допоки що влади силоміць, зневажаючи думку громадськості, протягнути забудовницький «оновлений Генплан розвитку Ірпеня». Громада згуртувалася і перейшла до активних дій, аби не допустити чергового земельного дерибану, який може стати останнім для нашого міста. Після фейкових «громадських слухань» люди зібрали тисячі листів-протестів проти прийняття Генплану в такому вигляді, який нав’язує нам влада.

02-11

Карплюка й «Нові обличчя» чекає доля Януковича й ПР

Сьогодні, 15 грудня, за ініціативою ГО «Зелений Ірпінь» у приміщенні Національного університету державної фіскальної служби України було проведено дискусійний «Круглий стіл» стосовно «Альтернативного плану розвитку міста Ірпінь». Ні в кого не виникало заперечення, що пропонований владою Генплан приймати не можна – оскільки це фактично план остаточного знищення Ірпеня.

Ведучий «Круглого столу» громадський активіст Олексій Зіневич наголосив, що розроблений владою Генплан забудови Ірпеня та навколишніх лісів, а особливо річкової заплави, загрожує нам не тільки соціальним колапсом, а й екологічною катастрофою. До того ж половина забудов потенційно є майбутніми «еліта-центрами», позаяк вже набудували житла стільки, що не можуть продати за рентабельними цінами. Яскравий приклад цього – недобуди так званого «ЖК Цвинтарний» біля Центрального парку, які не можуть добудувати горе-забудовники.

Аналізуючи нинішню ситуацію в Приірпінні, Олексій Зіневич провів паралелі між Януковичем і колись задавалося монолітною й нездоланною Партією регіонів та Карплюком і його «Новими обличчями», прозоро натякнувши, що останніх чекає схожа доля їхніх попередників при владі.

Контролюйте свого депутата: дзвоніть, запитуйте, відкликайте!

З огляду на вищесказане, потрібно не допустити затвердження на наступній сесії Ірпіньради (планується 19 грудня) згаданого Генплану фактичного знищення Ірпеня. Для цього Олексій Зіневич закликав Громаду прийти на сесію. А перед нею, щоб кожен свідомий ірпінчанин зателефонував до депутата округу, висловив свою позицію відносно Генплану та запитав про неї у «народного обранця». Такі спілкування варто записувати й поширювати в соціальних мережах. Так само, як і підсумки голосування з питання Генплану.

Учасниками «Круглого столу» жваво обговорювалася процедура та перспективи відкликання тих депутатів, які наважаться проголосувати за Генплан знищення Ірпеня. Навіть, якщо нинішній провладно-партійний адмінресурс не дозволить завершити процедуру відкликання, збір підписів проти депутата матиме серйозні наслідки. Якщо, наприклад, за когось на минулих виборах проголосували двісті виборців, натомість півтори-дві тисячі підпишуться за його відставку – це поставить хрест на кар’єрі такого депутата.

ВО «Свобода» – це кістка в горлі нинішньої влади

Природньо, що за такої політичної ситуації в Приірпінні об’єктивно назріло питання нових виборів не тільки міського голови, а й депутатського корпусу ради. У зв’язку з чим обговорювалася стратегія дій Громади загалом та її активістів зокрема, в разі проголошення виборів в Ірпені. Особливість нинішньої виборчої системи полягає в тому, що депутати обираються за партійними списками. З огляду на це особливу цікавість викликає діяльність партійних осередків в Ірпені.

На жаль, чимало представників як брендових відомих, так і маргінальних політичних сил, що називається «лягли» під нинішню КіНОшну владу. Наразі лише ВО «Свобода» залишилася єдиною партією в Ірпінській міськраді, що наче кістка в горлі нинішній владі.

Через що свободівцям провладна більшість чинить всілякі перешкоди, дійшло до того, що не дають слова для виступів на сесії. Тож не дивно, що депутати-свободівці повним складом прибули на звітний «Круглий стіл», де отримали повну свободу висловити своє бачення розвитку Ірпеня. Про нього й не тільки говорив у своєму виступі голова Ірпінського осередку ВО «Свобода», депутат міськради Богдан Мельничук та інші свободівці.

Демонтаж незаконних забудов розпочнеться з Ірпеня!

Осередок іншої політичної сили нещодавно отримав «друге дихання» на теренах Приірпіння. Політична партія Народний Рух України, яку в Ірпені кілька місяців тому очолила Маріель Славська, вже дала про себе знати численними акціями й громадськими ініціативами. Тож і цій політсилі влада, у звичному стилі, почала перешкоджати і ставити палиці в колеса, чим ще раз означила свою слабкість та безпорадність.

Про безперспективність та скоре політичне забуття окремих представників та правлячої в Ірпені партії загалом говорив депутат-свободівець Лаврентій Кухалейшвілі. Він також звернув увагу на жахливі наслідки та необхідність ліквідації діяльності так званих інноваторів, які заради своєї наживи забудували й перенаселили місто. Лаврентій Кухалейшвілі висловив впевненість, що процес демонтажу незаконних забудов розпочнеться з Ірпеня. Перші претенденти – новобуди під виглядом «нової школи» в заплаві Ірпінь-річки, де будувати взагалі не можна.

Источник:   n-v.com.ua

Next Post

Дмитрий Колесник и одиозная ТАКО: схемы, шитые белыми нитками

Пн Дек 17 , 2018
Владелец скандального агрохолдинга ТАКО Дмитрий Колесник пытается отмыться после ряда громких скандалов. Крупная аграрная компания показательно уходит от оплаты кредита через схемы, шитые белыми нитками