«Вог Аеро Джет» — продовження скандальної справи

Суд продовжив відсторонення на два місяці начальника відділу нафтопродуктів управління обліку нафтопродуктів і складського господарства філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Андрія Бондаренка, підозрюваного в справі «Вог Аеро Джет».Таке рішення ухвалив суддя Солом’янського районного суду міста Києва Світлана Кушнір, повідомляє «Слово і Діло».

Прокурор САП Віталій Кравець просив суд продовжити відсторонення Бондаренка й зазначав, що існують обставини, які перешкоджають завершенню досудового розслідування до закінчення дії попередньої постанови про відсторонення залізничника від посади, є необхідність виконання вимог ст. 290 КПК України, а також складання обвинувального акта.

Суддя клопотання задовольнив і продовжив відсторонення підозрюваного до 16 листопада.

Як відомо, в березні 2016 року «Вог Аеро Джет» виграла тендер і уклала з ЦЗВ УЗ договір поставки дизпалива за економічно вигідною ціною, нижчою за ринкову. Згодом чиновники філії та представники фірми тричі (23, 25 і 29 березня) укладали додаткові угоди, якими була безпідставно завищена ціна на паливо. Ці дії призвели до переплати на 92 мільйони гривень, що спричинило збитки держпідприємству.

Нагадаємо, суд відсторонив чиновника УЗ у справі «Вог Аеро Джет». Раніше НАБУ та САП оголосили в розшук організатора схеми в цій справі. Також НАБУ завершило розслідувати справу «Вог Аеро Джет».

Источник:

Next Post

Глеб Загорий объявит войну за торговую марку «Корвалол»?

Пт Сен 28 , 2018
Верховный суд Украины 9 октября рассмотрит спор между ПАО «Фармак» и ЧАО «Фармацевтическая фирма «Дарница» о праве на торговую марку «Корвалол». На первый взгляд, это обычный бизнес-конфликт, не стоящий общественного внимания. Но на самом деле проблема гораздо глубже. И затрагивает она тектанические плиты социально-правовой культуры украинского общества. По результатам решения […]