Виборча кампанія в Борщагівському ОТГ стартувала зі спроб фальсифікації

Виборча кампанія в Борщагівському ОТГ Київської області стартувала зі спроб фальсифікації виборчого процесу, а саме Голови Борщагівської ОТГ, шляхом реєстрації в кандидати великої кількості підставних осіб. Так серед зареєстрованих кандидатів – 35 які, взагалі не розуміють де розташований населений пункт, в якому вони балотуються. Ще двоє – клони одного з лідерів виборчого процесу, чинного голови сільської ради Софіївська Борщагівка Олеся Кудрик.

Згідно з інформацією активістів видання КиївОбласть ігри в політичні наперстки затіяли кандидати на посаду голови Боращагівської ОТГ – Дмитро Гусятинський та Роман Гах.

І це не дивно, якщо врахувати той факт, що саме Дмитро Гусятинський і забудовник Андрій Мартинов контролюють більшість у ТВК.

Дмитро Гусятинський, балотується від політичної сили Батьківщина, з 2019 року обіймає посаду Голови Києво-Святошинської районної ради. На займаній посаді Дмитро Гусятинський став фігурантом гучних скандалів про неправомірне виділення земельних ділянок, а також про вимагання грошових коштів у одного із забудовників.

Другий учасник схеми по фальсифікації виборчого процесу – Роман Гах є партнером заубудовника Андрія Мартинова. Він керує ЖЕКами, обслуговуючими ЖК забудовника. Саме завдяки Андрію Мартинову і Роману Гаху у новобудовах на Софіївській Борщагівці такі захмарні ціни на житлово-комунальні послуги, платні садки та школи.

Варто відзначити – що жителі будинків, підключених до ЖЕКів Мартинова-Гаха можуть позбутися кабальних умов тільки продавши своє житло. Гах керівник: ПП “Житлосервіс” Софіївка “, ПП” Житлосервіс “Софіївка – 3”, ПП “Житлосервіс” Клубний “, засновник (20%) ТОВ “Укрлінк Груп” разом з Мартиновим Валерієм (80%), братом девелопера Андрія Мартинова – діяльність у сфері проводового електрозв’язку, засновник і бенефіціар ТОВ “Віздом Груп” разом з Євгеном Денисенко та Валерієм Мартиновим. Сфера діяльності – виробництво металевих дверей і вікон.

Згідно з декларацією за 2019 рік Гах задекларував 10 житлових будинків в Київській області загальною площею 967,4 кв. м; дві земельні ділянки у Боярці по 0,06 кв м і квартиру у Петропавлівській Борщагівці 46,8 кв м.

В кінцевому підсумку, в програші від такого роду політичних ігор зазвичай залишаються виборці, адже чим більша кількість кандидатів, тим більше шансів зробити помилку в новому бюлетені, особливо для людей похилого віку.

Тепер стає зрозумілим, навіщо у списку 35 лівих нікому невідомих кандидатів – парашутистів Мартинова-Гусятинського.

Такі «брудні» політичні технології для нашої країни не рідкість, що дуже пригнічує. Адже ми прагнемо в Європу, а ведемо політичну боротьбу зовсім не по-європейськи.

Сумно усвідомлювати той факт, що такі люди рвуться до влади, шляхом маніпуляції і підкупу виборців.

Коли був Майдан, ми стояли за чесність і прозорість виборчого процесу, проти корупції, проти таких ось маніпуляцій. Мабуть для цих людей немає нічого святого. Для них є тільки жадоба влади і жага наживи.

Наприкінці хочемо звернутися до виборців, будьте уважні.

Одна помилка в виборчому бюлетені це 5 років корупції і самодурства в управлінні ОТГ.

Источник:  hpib.life

Next Post

Валерий Хмельнюк уходит с поста, оставляя дочь за главную?

Сб Окт 24 , 2020
Мер города Черноморска Валерий Хмельнюк уходит с поста. После 26 лет беспрерывного руководства городом, он решил более не выдвигать свою кандидатуру на местных выборах, предложив взамен альтернативу в виде своего эксзама Юрия Крука.