У Верховну Раду принесли пакети недвозначного змісту

UPD: безцінний кейс з кризових комунікацій. щойно зі мною говорила дуже приємна людина з PR-відділу McDonalds.Ці чудові три букви – закінчення коду замовлення.))) людина, яка працює в Маку і пише ті коди машинально + наша звичка бути публічно засудженими + збіг латинських “XYU” і кириличного написання = супер кейс, який ілюструє різницю між роботами і людиною.) артіфішел інтелідженс, курча!))) всі взаємно поперепрошувалися, нам пообіцяли компенсувати.) як сказала мені представниця McDonalds “в нас одна половина відділу посивіла від стресу, а та яка не посивіла просто ще не чула про цей випадок.”) пост сам терти не буду, щоб ті, хто це бачили, змогли побачити і спростування.)

OP: історично склалося так, що в Верховній Раді України працюють не лише нардепи, але й прості юні стафери, які люблять часом в тяжкий робочий день «погрішити» нездоровою їжею. так от, дорогі Glovo або McDonald’s – якщо це криптичне послання було спрямоване на якихось конкретних працівників ВРУ, то ви кажіть. хоч в бургери не наплювали?

P.S.: якби ви хоча б написали «хуї» українською, то може ми б і не поскаржилися. а так то взагалі бєспрєдєл.

Источник:   politinfo.com.ua

Next Post

Ринат Ахметов и Сергей Левочкин увязли в деле Пола Манафорта. Мюллер прикажет остаться

Пт Янв 11 , 2019
Новость о том, что Ринат Ахметов и Сергей Левочкин не заплатили 2,4 млн долларов бывшему советнику Виктора Януковича и Дональда Трампа Полу Манафорту, не вызвала особого ажиотажа у местной публики. Ведь как в свое время сформулировал их коллега по цеху Беня, “долги платят только трусы”. Однако, сам факт вмешательства отечественных […]