Сергій Стягов вийшов на волю?

35-річний кримінальний авторитет Сергій Стягов на прізвисько «Буба», про затримання якого разом з поплічниками на території Київської області за підозрою в скоєнні серії розбійних нападів та бандитизмі 29 травня 2020 року звітували правоохоронці, вийшов на волю в перший день літа. Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

З них випливає, що 22 липня сідчий суддя Шевченківського районного суду Києва Наталія Сіромашенко задовольнила клопотання про продовження строку дії обов’язків, покладених на Стягова, якого підозрюють в бандитизмі (ст.257 КК України), скоєнні розбійних нападів (ч.4 ст.187 КК України) та крадіжках (ч.3 та ч.5 ст.185 КК України).

Як повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, «Бубу» та чотирьох членів його угруповання затримали на світанку 28 травня 2020 року.

Членів ОЗУ підозрюють у скоєнні щонайменше 11 випадків розбійних нападів на підприємства Київської області, які були скоєні від початку поточного року. Загальна сума завданих збитків у відповідних випадках сягає понад 1 млн. грн.

 (Угруповання «Буби»)

29 травня 2020 року суд обрав Стягову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням грошової застави в розмірі 945,9 тис. грн. Достойника було поміщено в Київський слідчий ізолятор №13, побут якого вже знайомий Сергію Володимировичу, що має за плечима три судимості, одна з яких — за звитяги в складі групи, до складу якої входив колишній «смотрящий» за тюрмою №1 України Альберт Хуснуллін на прізвисько «Алік».

Втім, цього разу надовго в «діда Лук’яна» «Буба» не засидівся — вже 1 червня 2020 року його було звільнено з установи після сплати застави. При цьому, повідомлення про його затримання зникло з відповідної сторінки сайту поліції Київської області.

 

Next Post

Сергей Сличко берет "добро"

Сб Авг 1 , 2020
Сeргeя Сличкo нaзнaчили глaвoй Киeвcкoй тaмoжни, oт этoм cooбщил журнaлиcт Евгeний Плинcкий. Тaкжe в мeдиa-прocтрaнcтвe пoявилocь фoтo дoкумeнтa c cooтвeтcтвующим прикaзoм o нaзнaчeнии.