Сергій Лисенко залишився без коліс?

У четвер, 30 квітня 2020 року близько 12 години в самісінькому центрі української столиці — на вулиці Шовковичній в Печерському районі, відбулося з’ясування стосунків двох компаній, внаслідок чого тілесні ушкодження отримав 50-річний уродженець Чернівецької області Юрій Савчук, що має славу елітного автодилера, до якого звертаються з питаннями придбання «залізних коней» вітчизняні високопосадовці та можновладці.

Як повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info, Савчука, що їхав за кермом престижного «Mercedes-Benz G-Class» з броньованим кузовом, перестріла група достойників — вихідців з Чеченської Республіки Російської Федерації. Волелюбні сини Кавказу витягли водія з іномарки та з кулаками висловили претензії достойнику з приводу боргових зобов’язань.

(Юрій Савчук)

Коли чеченці закінчили «профілактичні заходи» з буковинським ділером, вони покинули місце пригоди на «броньовику», яким пересувався Савчук. Але невдовзі виявилося, що трапився казус: запальні молодики забрали в нього не особисте авто, а іномарку, яку Юрію Івановичу раніше передав для здійснення подальшого продажу один із найповажніших на теренах України «злодіїв в законі» — Сергій Лисенко на прізвисько «Льора Сумський». Тож не виключено, що тепер до них можуть виникнути питання від ображеного корифея кримінального світу.

(Сергій Лисенко)

Ймовірність цього зростає, якщо додати: Савчук — доволі відома у вузьких колах особистість, що має безліч зв’язків. Влітку 2016 року він брав участь у зібранні «королів злочинного світу» та кримінальних авторитетів в котеджному містечку під Києвом, коли так звану «сходку» накрили правоохоронці.

(Відео затримання учасників «сходки» починається з 03:40, в білій футболці з годинником на руці — Юрій Савчук)

Що ж стосується поточних неприємностей Юрія Савчука, то прикрий інцидент на вулиці Шовковичній трапився з ним невдовзі після звільнення з-під варти, де він опинився наприкінці лютого 2020 року. Тоді Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції звітував про затримання п’ятьох достойників, яким закидали 56 випадків привласнення автівок VIP-класу, які де-юре бралися в лізинг на території Європи, а фактично — опинялися в Україні. Тут іномарки перереєстровували та продавали, використовуючи словацьку компанію «EUA InvestGroups.r.o» та вітчизняні ТОВ «Опт-Сільгосппостач» і ПП «Техагропостач».

Одним із мозкових центрів «лізингової афери» слідство вважало саме Савчука. Злі язики додають: до його «бізнесу» на території ЄС може бути дотичний «злодій в законі» Серго Глонті на прізвисько «Гуга», що наразі мешкає в Чехії. І в якості вірогідної версії інциденту 30 квітня 2020 року припускають зв’язок цього інциденту з викриттям автомобільних шахраїв та подальшими збитками, або недотриманням раніше укладених угод щодо постачання машин клієнтам Юрія Івановича.

Втім, це не єдина версія негараздів Савчука.

Зокрема, його побиття та «віджим броньовика» інші співрозмовники Dетектив-Info ладні пов’язувати з можливими претензіями до чоловіка через начебто здійснення ним оборудки під час набуття права власності на земельну ділянку в одному із регіонів Центральної України.

Окрім цього, не виключається, що провчити уродженця Буковини могли дати вказівку через його історію складних взаємин з Дмитром Крючковим — народним обранцем 5 скликання, та співзасновником скандальної компанії «Енергомережа», корупційну діяльність якої вивчали правоохоронці. Прибічники цієї версії нагадають, що після подій Євромайдану був момент, коли Крючков опинився у фінансовій скруті та під пресингом кримінального переслідування. Тож, аби покращити своє становище, він намагався продати елітну автівку марки Rolls-Royce саме через Савчука.

Екс-нардеп передав автодилеру машину, але грошей від її продажу так і не дочекався. Пізніше, коли він почав висловлювати претензії на адресу «буковинського достойника», зокрема й через представників кримінального світу, Савчук також звернувся по допомогу до вітчизняних «злодіїв в законі». Вважалося, що конфлікт має бути припинений після того, як Савчук передав «королям злочинного світу» близько чверті мільйона доларів для Крючкова. Втім, чи дійшли ці гроші до колишнього парламентаря, та чи влаштувала його ця сума — достеменно невідомо.

Источник:  detective-info.com.ua

 

 

Next Post

ПАТ "АКБ "Київ" став золотою жилою для Олександра Голоскера?

Пн Июн 1 , 2020
У першій частині розслідування ми розповідали про темну історію з «віджиманням» іпотечного майна ПАТ «Акціонерний комерційний банк» Київ» у Одесі. Група одеситів вступили з банком, на 99,93% належить державі, у «сутичку» за заставну будівлю в Одесі, яка оцінюється приблизно в 5 млн доларів США. Не без допомоги окремих чиновників і сприяння суддів, […]