Сергей Корниенко — слуга Фемиды с неоднозначным прошлым

Суддя Сергій Корнієнко – винуватиць смертельної дорожньо-транспортної пригоди у Києві – полюбляє дорогі автомобілі, квартири та алкоголь.

Як відомо, пізно ввечері 27 грудня у Голосіївському районі Києва сталася аварія за участі позашляховика Land Rove. В результаті ДТП загинула людина 1959 р. н. Пішохід загинув, коли переходив шестисмугову дорогу в 10 метрах від дозволеного місця.

Як з’ясувалося, за кермом автівки сидів суддя Васильківського міжрайонного суду Київської області Сергій Корнієнко. Представник Феміди був у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Це вже не перший випадок, коли суддя Корнієнко був за кермом у нетверезому стані. Власне джерело ІНФОРМАТОРа в судді, у якому працює Корнієнко розповіли, що він регулярно вживає алкоголь. Від спиртного суддя не відмовляється навіть у робочий час і на робочому місці, і не рідко ввечері п’яним сідає за кермо.

Також, як стало відомо з відкритих джерел, раніше суддя Корнієнко вже був замішаний у скандалах.

У вересні 2015 року він попався на тому, що прийняв вісім судових рішень під час свого відпочинку в Туреччині. Серед них були досить серйозні: наприклад, за оголошенням особи в розшук.

Тоді за справу взялася СБУ, але Корнієнко переклав провину на свою помічницю, яка могла скористатися його цифровим підписом.

Крім того, ім’я судді фігурувало в ще одному скандалі. Його підозрювали в кришуванні аферистів, які відбирали квартири у місті Василькові (Київська область). Нібито Корнієнко узаконював фальшиві документи, за якими шахраї потім забирали житло у малозабезпечених громадян.

Було розпочате розслідування, але чим все закінчилося невідомо.

Згідно електронної декларації, в 2015 році сім’ї Корнієнко належало чотири квартири в Києві і дві земельні ділянки в Васильківському районі.

Втім, в 2016 році Корнієнко зазначив лише дві квартири в столиці. Всією нерухомістю він володіє навпіл з дружиною Наталею.

Також суддя вказав в декларації два автомобіля – Land Rover 2012 випуску і Infiniti PX-35.

Зазначимо, за даними аналітиків, Україна знаходиться серед лідерів країн світу за рівнем смертності на дорогах. Цього місяця уряд повідомив про плани виправити ситуацію, виділивши на безпеку дорожнього руху майже два мільярди гривень.

Next Post

Абу Шамсия и коррупционный капкан для иностранных студентов

Чт Дек 28 , 2017
Выходец из Палестины Рами Абу Шамсия заработал миллионы на поборах иностранных студентов.
Абу Шамсия