Против Юлии Тимошенко выдвинуто серьезное обвинение

За інформацією Мельничука, цього року Артур Чечоткін сім разів літав до Москви, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Депутат від «Блоку Петра Порошенка» Іван Мельничук поцікавився, чому зять лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко Артур Чечоткін досить часто їздить до Росії.

Про це нардеп сказав у вівторок, 4 вересня 2018 року, виступаючи у Верховній Раді.

«Ми сьогодні знову розглядаємо дуже важливі законопроекти, і хочу звернути вашу увагу на те, що в нас знову в залі немає Юлії Володимирівни Тимошенко. Її не було, коли розглядали питання про посилення обороноздатності нашої країни, її не було, коли визнавали РФ агресором, її немає і зараз. Її не буде під час розгляду будь-яких ключових питань», — заявив нардеп.

Далі він звернувся до членів фракції «Батьківщина».

«В мене запитання, яке ви можете передати Юлії Володимирівні. Перше: чому тільки цього року сім разів улюблений зять Юлії Володимирівни пан Чечоткін літав до Москви? І друге питання: про що він там спілкувався з емісарами Путіна», — сказав Мельничук.

Нардеп додав, що чекає відповіді від Тимошенко в прямому ефірі або в залі засідань.

Источник:   40ka.info

Next Post

Петр Порошенко поставил Владимира Гройсмана в неудобную позу

Чт Сен 6 , 2018
Решение Кабмина об отставке и.о. главы Государственной фискальной службы (ГФС) Мирослава Продана свидетельствует о том, что в противостоянии между премьер-министром Владимиром Гройсманом и президентом Петром Порошенко победу празднуют в лагере последнего. Почему главе правительства пришлось пожертвовать своим близким соратником и какие еще «крючки» имеются у Банковой на премьера, разбирался «Апостроф».