Олександр Грановський позбувається конкурентів за допомогою своєї коханки Тетяни Сліпачук?

Центральна виборча комісія України скасувала реєстрацію кандидата в народні депутати від «Слуги народу» по 169-му округу (Київський район Харкова) Олександра Куницького.

Як повідомляє прес-служба ЦВК, до комісії надійшла скарга кандидата в депутати по округу 169 Олега Петриченко, в якій він просив встановити порушення Куницьким вимог виборчого закону. В діях кандидата помітили порушення, яке заважає йому балотуватися. А саме — він не проживав на території України останні 5 років.

Варто відзначити, що сам Олександр Куницький подав до ЦВК всі документи про відрядження, згідно з якими він виконував редакційні завдання компанії «1 + 1 продакшн».

За скасування реєстрації проголосували 9 членів ЦВК (обрані за квотою партій «БПП» і «Народний фронт»), а також її голова Тетяна Сліпачук, при цьому 7 членів були проти.

З цього ж округу балотується скандально відомий нардеп Олександр Грановський, для якого основним конкурентом як раз і є Олександр Куницький. За даними соцопитувань, саме Олександр Куницький має найбільш високі шанси виграти парламентські перегони 21 липня з хорошим відривом. У разі програшу Олександр Грановський біг би з України, в Румунію, громадянином якої він є, або сів би в українську в’язницю за свої численні кримінальні справи.

ЗМІ неодноразово публікували фото глави Центрвиборчкому Тетяни Сліпачук і правої руки Порошенко — депутата Олександра Грановського.

Видання Страна.юа писало про те, що 2019 рік Олександр Грановський зустрів зі своєю супутницею Тетяною Сліпачук в карпатській резиденції «Синьогора» разом з Петром Порошенком і його оточенням. У політичних колах Сліпачук називають громадянською дружиною Грановського.

«Коханка Грановського і члени ЦВК, які там за квотою БПП і «Народного фронту», такі ж продажні, як і «бппшники»? голосують, щоб зняти Куницького з виборів. Це спроба правового свавілля, за яким Грановський намагається потрапити в парламент. Це його шанс потрапити в парламент», — коментує скандальне рішення ЦВК відомий журналіст Олександр Дубінський, додаючи, що Сліпачук доведеться публічно відповісти про «шпілі-вили» зі своїм коханцем Грановським.

Найдивовижніше, що за останні кілька років ЗМІ неодноразово писали про подвійне, а можливо і потрійне, громадянство Олександра Грановського, публікуючи відповідні фото документів, але його коханці Сліпачук, ці факти не відомі. Інакше за законом вона була б зобов’язана зняти Олександра Грановського з виборів.

Як з’ясували журналісти, ще в 2009 році Грановський отримав паспорт громадянина Молдови. Паспорт на ім’я Олександра Грановського під серійним номером МС 002260 виданий 5 серпня 2009 року. Пару років тому отримав паспорт громадянина Румунії. Мультігромадянство, заборонене українським законодавством , необхідно Грановському, щоб уникнути кримінальної відповідальності після зміни влади в Україні.

Нагадаємо, ЗМІ писали про корупційні діяння Грановського, називаючи його рейдером. Він разом власниками адвокатського об’єднання «EQUITY» Віктором Барсуком і Олегом Малиневським багато років віджимає успішний бізнес. Наприклад, ТРЦ Sky Mall в Києві, який віджати допомогла банда «Лисих птахів» скандального прокурора Сергія Лисенка.

Грановський причетний до афер — розкрадання державних грошей у зв’язку з поставками паливно-мастильних матеріалів ТОВ «Трейд Коммодити» для ПАТ «Укрзалізниця».

У 2018 році Генпрокуратура повідомила Грановському про підозру в ряді злочинів. Йому інкримінують частину 2 статті 205 Кримінального Кодексу України і частина 3 статті 212 КК України. Злісне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах і фіктивне підприємництво за участю підставних суб’єктів підприємницької діяльності для приховання своєї незаконної діяльності. Але депутатська недоторканність не дозволяє вести залучити Грановського до кримінальної відповідальності.

Після відходу Порошенко і приходу нового президента Володимира Зеленського з великою ймовірністю розслідування по Грановському активізується, також з’являться нові кримінальні справи.

Чи допоможе коханка Сліпачук Олександру Грановському дізнаємося вже найближчим часом.

Джерело: FROM-UA

Next Post

Олександр Ференець вирішив не ганьбитися і знявся з виборів

Пт Июл 12 , 2019
Кандидат на посаду народного депутата в мажоритарному виборчому окрузі №92, в який входять Біла Церква, Ставище, Сквира, Тараща, Узин, Тетіїв, Володарка та відповідні райони Київської області, Олександр Ференець звернувся до Центральної виборчої комісії із заявою про добровільне зняття з передвиборчих перегонів.