Олег Кулініч: корупціонер планує присісти в Держгеокадастрі?

На посаду керівника Держгеокадастру може бути призначений Олег Миколайович Кулініч, який очолював Державний комітет України з земельних ресурсів у 2008-2009 рр.

Про це ЕП повідомили джерела в уряді.

У 2006-2007 Кулініч був віце-президентом з юридичних питань та корпоративних ризиків, «НАЕК «Енергоатом», у 2007-2008 – заступником генерального директора Український державний концерн «Укратомпром».

Зараз Держгеокадастр очолює Денис Башлик.

Нагадуємо: 27 листопада Кабінет міністрів призначив головою Держгеокадастру Дениса Башлика і доручив йому провести перевірку у відомстві протягом місяця.

У грудні керівників та їхніх заступників головних управлінь Держгеокадастру в областях та Києві відсторонили від виконання посадових обов’язків для проведення комплексної перевірки органу.

У лютому Кабінет міністрів надав офіційний статус даних кадастрової та інформаційних систем, розміщених на картографічній основі Державного земельного кадастру.

Щоб зрозуміти, хто такий О. Кулініч, рекомендуємо публікацію про його довірену особу і колегу Юрія Вязьмітінова: Глупость майора. Мельниченко «светит» свою связь с Медведчуком

источник:   argumentua.com

Next Post

Ярослав Москаленко зачастив до Офісу Президента?

Сб Май 2 , 2020
Столичним регіоном поповзли чутки, ніби колишній нардеп Ярослав Москаленко зачастив до Офісу Президента, де намагається отримати посаду голови Київської ОДА. “Моя Київщина” розбиралася, які наслідки може мати таке кадрове рішення