Михайло Бакуненко спонсорує рейдерський захват?

Молодиків тридцятеро, усі вони спортивної статури. Самі захопники не представляються і не називають фірму, на яку працюють.

Про це з місця подій повідомляють журналісти «СтопКору».

«Спілкувалися з представником охоронної фірми, вона стверджує, що наразі з боку компанії «Женева» проводиться спроба рейдерського захоплення бізнес-центру.

Крім того, всередині знаходиться приблизно 30 спортивних молодиків, що вони тут роблять та від якої організації – не повідомляють», – передають з місця події журналісти «СтопКору».

Нагадаємо, що 17 квітня цей БЦ уже намагались захопити. Тоді група молодиків встановила металеві конструкції на прохідній  та не пускала співробітників на робочі місця.

Журналісти «СтопКору» з’ясували, що за рейдерським захопленням стоїть колишній голова «Нацкомфінпослуг» Андрій Волков.

На одну з його фірм, «Женева», оформлений договір на послуги так званої охоронної фірми, яка заблокувала бізнес-центр.

За даними з відкритих джерел, Андрій Волков є одним зі співзасновників компаній, які скуповували активи банків-банкротів у Фонду гарантування, і у 2018 році займали 15 % ринку колекторських послуг.

А основний замовник та спонсор цієї операції – Михайло Бакуненко – колишній заступник голови правління напівдержавної компанії «Укрнафта», а нині голова правління приватної газовидобувної компанії «Укрнафтобуріння».

Частка в нафтовидобувній компанії належить відомому російсько-українському олігарху Павлу Фуксу.

«Нам вдалося з’ясувати, що спробу захоплення бізнес-центру намагаються реалізувати за класичною схемою рейдерства. Сфабрикували кримінальну справу проти власників, далі слідчий отримав ухвалу суду про передачу майнового комплексу на відповідальне зберігання захопникам», – розповіли деталі конфлікту журналісти проекту.

Додамо, що раніше наші колеги з проекту «Схеми» зафіксували Павла Фукса, Михайла Бакуненка та Віталія Хомутинніка в одній компанії.

Донедавна російський бізнесмен, а тепер український мільйонер Павло Фукс, народний депутат України та співголова парламентської групи «Відродження» прилетіли разом зі Швейцарії в Україну на одному приватному літаку.

Спільний переліт джерела програми «Схеми» пояснили тим, що акціонерами «Укрнафтобуріння» через офшорні компанії станом на 2017 рік, ймовірно, є олігарх Ігор Коломойський, депутат Віталій Хомутиннік та бізнесмен Павло Фукс.

Источник:  stopcor.org

Next Post

Максим Микитась лишился миллионов из-за "прогоревшей" схемы?

Пт Июн 21 , 2019
Народный депутат и столичный застройщик Максим Микитась был уличен в новой афере, выиграв посредством связанных с ним компаний тендер на реконструкцию транспортной развязки на Шулявском мосту. Как передает «Экономическая правда»со ссылкой на источники в Антимонопольном комитете, компания «Северо-украинский строительный альянс» выиграла тендер стоимостью 600 миллионов гривен с многочисленными нарушениями, предварительно вступив в сговор […]