Марчін Гонсьоровський: алюмінієвий аферист

Київ: Ринок кольорового металу в Україні досить вузький — він нагадує закрите співтовариство, де всі один одного знають. Нещодавно на журналістів вийшли представники великої компанії, яка продає вироби з алюмінію і розповіли про те, як виходець із сусідньої Польщі нагрів їх на кругленьку суму.В чому суть

Поляк Марчін Гонсьоровский, представившись знанотоком ринку алюмінію, запропонував українській трейдинговій компанії купити алюмінієвий профіль за солодкою ціною, попутно розповівши байку про те, що має зв’язки в Росії.

Менеджери компанії, яка постраждала від афер Гонсьоровского, не могли припустити, що результат буде настільки збитковим, тому що знали Гонсьоровского як досвідченого менеджера з продажу (таким він представлявся всім гравцям ринку).

Тим більше раніше він працював у польському алюмінієвому холдингу — Grupa Kety, займався продажами в Aluprof SA — великій європейській компанії з виробництва алюмінієвих систем і на момент угоди займав пост комерційного директора BRAZ в групі компаній Alumeta Group. Крім того, розповідав про те, що будує завод в Польщі.

В результаті Гонсьоровскій пообіцяв своїм новим клієнтам поставити дві машини алюмінієвого профілю обсягом 20 тонн за ціною $ 2,75 і попросив 50% передоплати.

Розуміючи переваги і вигоду пропозиції, менеджери компанії погодилися, але в підсумку виявилося, що ніяких машин і профілів немає і ніякого заводу він не будує. А до Alumete Group і БРАЗа він взагалі відношення не має: з Alumeta його вигнали якраз через систематичні крадіжки.

В результаті компанія, якій Марчін пообіцяв алюмінієвий профіль за хорошою ціною, втратила близько 110 тисяч доларів.

Наразі постраждала компанія намагається повернути гроші, але виявилося, що вони не одні такі — як з’ясувалося, в групі компаній Grupa Kety Гонсьоровскій створив свою фірму-прокладку, через яку проводив незаконні оборудки і крав гроші, даючи свою ціну і вимагаючи відкати.

Менеджери БРАЗа в свою чергу розповіли, що з ALumeta Group Гонсьоровского вигнали з тієї ж причини — він поцупив у компанії 400 тисяч євро.

Зараз постраждала компанія звернулася в поліцію і хоче привернути увагу інших гравців на особистість Марчіна Гонсьоровского і застерегти всіх від співпраці з ним. Впізнати його нескладно — аферист їздить на білому Мерседесі з польськими номерами. Чим закінчиться ця історія, припустити неважко — постраждала компанія чекає рішення від правоохоронних органів.

Источник:  frontnews.eu

Next Post

Андрей Деркач теряет землю под ногами

Пт Янв 31 , 2020
Суд наложил арест на три земельных участка общей площадью 19,28 га, оформленные на людей из окружения внефракционного народного депутата Андрея Деркача. Об этом свидетельствуют постановление Печерского райсуда Киева от 23 января, сообщают Наші гроші.