Леонід Глиняний виявився лідером рейдерських атак на Київщині: «тітушки» з Ради

У селі Васильківського району Вільшанська Новоселиця рейдери намагаються захопити сільськогосподарський кооператив. Справа рейдерської атаки дійшла до стін Верховної Ради.Силове протистояння у Вільшанській Новоселиці розпочалося у четвер, 11 квітня. До села приїхали невідомі люди і захопили майно сільськогосподарського кооперативу.

Депутат ВР Ігор Мосійчук заявив, що за рейдерською атакою стоїть депутат Київської обласної ради від БПП Леонід Глиняний. У п’ятницю, 12 квітня, Мосійчук озвучив проблему Новоселиці у стінах парламенту під час години запитань до уряду.

У суботу вранці відбулася нова спроба захоплення сільської ради разом із наявними там документами. Селянам вдалося захистити будівлю.

Як пояснила кореспонденту “Фактора” представниця громади Ірина Чорнощокова, наразі найняті рейдером “тітушки” перебувають на окраїнах населеного пункту.

Источник:  factor-news.info

Next Post

Андрій Адамовський та Олександр Грановський - заплутані формули дизельних схем

Вт Апр 16 , 2019
Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Українська залізниця» 9 квітня за результатами тендеру замовила ТОВ «Фірма «Фідея» дизельного палива на 701,94 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».