Комплекс відпочинку НБУ «Прикарпаття» роздерибанили для «своїх»

Елітний готель вартістю $11 мільйонів «продали» за $700 тисяч. Земля ціною $2 млн відійшла покупцю «бонусмом».

Фонд держмайна продав на приватизаційному аукціоні комплекс відпочинку НБУ «Прикарпаття» у м. Яремче за 17,3 мільйонів гривень (+ ПДВ).

Про це повідомив у Facebook заступник голови Фонду Тарас Єлейко.

«Вчора відбувся приватизаційний аукціон з продажу комплексу відпочинку НБУ «Прикарпаття». Недобудована база відпочинку знайшла свого нового власника за 17.3 млн. грн (+ ПДВ) і вже скоро, сподіваємось, даний об’єкт стане однією з окрас м. Яремче», — написав Єлейко.

Оздоровчий комплекс «Прикарпаття» розташований на земельній ділянці загальною площею 2,7 га.

Будівництво комплексу незавершене і включає дві черги. Ступінь готовності першої черги — 96%.

Сама будівля складається з п’яти дворівневих номерів та трьох апартаментів. Будинок побудували за індивідуальним проектом. Загальна площа – 2 029,75 м2.

Таким чином кожен квадратний метр цієї елітної нерухомості на кордоні з заповідною місцевістю обійшовся покупцю у $350. А 2,7 га дорогоцінної землі стали для покупця приємним бонусом.

СПРАВКА: в районі Яремче вартість зеіельної ділянки подібної тій, яку займає бколишня база відпочинку НБУ, коштує в середньому 7000 тис. доларів/сотка.

Нагадаємо, що у липні 2019 року Фонд держмайна виставив на приватизацію оздоровчий комплекс «Прикарпаття» в Яремче, який перебував на балансі Нацбанку, за стартовою ціною 64,4 млн грн.

Також нагадаємо:

ще у 2012 році Управління Національного банку України в Івано-Франківській області в листопаді за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ БМС-Захід на придбання 15 телевізорів та іншої побутової техніки на 334 тис.грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

Зокрема, придбано телевізори 3D Sony з діагоналлю 55 дюймів по 23 тис.грн., домашній кінотеатр з функцією караоке за 4 тис.грн., холодильники Polair по 16 тис.грн. У номери бази відпочинку і для більярдної придбано невеликі холодильники Liebherr ТР 1414 по 3,5 тис.грн.

Меблі мають бути доставлені в оздоровчий комплекс Прикарпаття в Яремче до кінця року.

Раніше для бази були придбані два ліфти в ЗАТ Отіс. Внутрішній пасажирський ліфт (450 кг, нержавіюча сталь, підлога зі штучного каменю світло-сірого кольору) на чотири зупинки і 10 м придбано за 365 тис.грн. Ще 530 тис.грн. коштував панорамний ліфт (400 кг), розрахований на дві зупинки. Цей ліфт виконаний з нержавіючої сталі, а двері і одна стіна — зі скла.

Крім цього, Нацбанк купив для своєї бази відпочинку цінні меблі по 2,30 млн.грн., обладнання комплексної системи безпеки та пожежної сигналізації за 377 тис.грн., обладнання інтегрованої телекомунікаційної системи — 1,60 млн.грн., обладнання системи вентиляції і кондиціонування — 1,69 млн.грн., обладнання системи опалення — 662 тис.грн.

Видання нагадує, що НБУ будує цей комплекс з 2010 року. Спочатку вартість була оцінена в 30 660 000 грн., ще 6 млн.грн. коштували проектні роботи. Однак у серпні цього року будівельники отримали замовлення на додаткові роботи вартістю 23 150 000 грн. — Нацбанку знадобилося встановити джакузі, барбекю, каміни, влаштувати зовнішній панорамний ліфт і виконати ряд інших робіт. Тому загальна вартість облаштування бази Прикарпатті станом на 2012 рік сягав вже 86 670 000 грн. — тобто майже 11 мільйонів доларів.

Источник:  argumentua.com

Next Post

Дмитро Падакін і "Держгідрографія": від корупціонних схем до керівництва

Чт Фев 20 , 2020
Українську державну установу «Держгідрографія» може очолити фігурант низки кримінальних проваджень Дмитро Падакін, який раніше вже керував структурою, виконуючи обов’язки начальника. За час його перебування на посаді держбюджет втратив щонайменше 11 мільйонів гривень. Про це йдеться в матеріалах кримінального провадження № 12019100070002343, що потрапило до рук редакції «СтопКору».