Ігор Скороход та махінації з уникання податків братами Суркісами

Вже майже пів року триває епопея довкола причетності першого заступника Голови ДФС Києва Ігоря Скорохода до можливих махінацій з несплатою податків братами Суркісами.

Нагадаємо, що в лютому цього року «Економічна правда» опублікувала матеріал  «Динамо» Суркісів продовжує платити футболістам офіційну зарплату менше 1 тисячі доларів», який був продовженням резонансу опублікованої зарплатної відомості з признаками махінацій по несплаті податків. Зарплатна відомість футбольного клубу «Динамо» за грудень 2019 року свідчить, що один із колишніх лідерів «біло-синіх» Денис Гармаш (у січні 2020 року пішов в оренду в турецький «Різеспор». – ЕП) отримував у клубі офіційну заралату в 20 тисяч гривень. А Віктор Циганков — 18 455 грн. Легіонер «Динамо» та гравець збірної Словенії Беньямін Вербіч отримує офіційну зарплату у майже 15 тисяч гривень. При цьому, жоден легіонер столичного клубу станом на грудень 2019 року не мав офіційну зарплату вище 20 тисяч гривень. Головний тренер киян Олексій Михайличенко отримує трохи більше 15 тисяч гривень на місяць. Відповідно до відомості, найбільшу офіційну заралату серед гравців отримує капітан команди Сергій Сидорчук (трохи більше 21 тисячі гривень).

Як стверджують джерела ЕП, усі основні виплати по «чорних» зарплатах проходять через дві офшорні компанії — Newport Managmet та «Динамо Київ Кіпр ЛТД».  За інформацією джерел ЕП, розмір «чорної» зарплати у провідних українських футболістів Динамо становить 50-60 тисяч доларів на місяць.

В свою чергу прес-служба ФК «Динамо» заявляла, що «податки з доходів у вигляді заробітної плати персоналу та футболістів ТОВ «ФК «Динамо» Київ» сплачуються у бюджет в повному обсязі відповідно до чинного законодавства, що підтверджено неодноразовими плановими та позаплановими перевірками контролюючих органів».

Скріншот: сайт fcdynamo.kiev.ua

Якраз й тут всі кинулись шукати – то хто ж такий так «справно» перевіряє сплату податків панами Суркісами?! За даними ЗМІ – дорога веде до заступника Голови ДФС Києва Ігоря Скорохода, саме його неодноразово називали «головним бенефиціаром» можливих масштабних махінацій по несплаті податків футбольним клубом «Динамо». Та чи так є насправді – спробуємо проаналізувати та навести факти!!!

Скріншот: сайт kyiv.sfs.gov.ua

Найперше варто зазначити, що 2 березня цього року УНН повідомили — співробітники Державної податкової служби України востаннє перевіряли ТОВ ФК «Динамо Київ» понад півтора роки тому.

Скріншот: сайт unn.com.ua

Мова йшла про документальну перевірку юридичної особи ФК, яка була проведена у період з 1 січня 2017 року по 30 червня 2018 року.   Разом з тим, надати інформацію про результати перевірки «Динамо Київ» у податковій відмовилися. Вказали, що не можуть розголошувати відомості про платника податків без його письмової згоди. Питання про те, чи будуть контролюючі органи реагувати на мінімальні офіційні заробітки футболіств столичного клубу, податківці залишили також без відповіді. У схемі “офшорного фінасування” експерти вбачають мінімізацію податкового навантаження. І за оцінками окремих з них, за 5 років “Динамо” могло не доплатити в бюджет країни поняд 400 млн грн.

Источник:  politica.com.ua

Next Post

Дмитрий Исаенко попал в фокус внимания журналистов

Чт Июл 2 , 2020
Этот тихий и незаметный экс-чиновник непрерывно «пилил» бюджетные средства и «дерибанил» государственную землю более двадцати лет, при четырех президентах, невзирая ни на Майданы, ни на кризисы или войну. А теперь Дмитрий Исаенко продолжает делать свой отнюдь не маленький бизнес уже при Зеленском, хотя и сменил чиновничье кресло на мандат народного […]