Ігор Кушнір та Вадим Столар потирають руки: біля палацу «Україна» виросте черговий хмарочос

Департамент містобудування КМДА 26 липня видало ТОВ «Расмус» містобудівні умови та обмеження (МУО) на забудову ділянки на вул. Ігоря Брановицького, 3 у Печерському районі Києва. Про це свідчать дані офіційного сайту Департаменту.МУО видані на реконструкцію нежитлових будівель під житловий комплекс. Його висота буде від 26,5 до 73,5 м. Остаточну висоту буде визначено у проекті забудови з врахуванням погодження Мінкульту, а також аеропорту «Київ» (Жуляни), Украерорухом та Державіаслужбою.

 

Ділянку площею 0,54 га, на якій заплановане будівництво, «Расмус» отримав в оренду на 10 років у березні цього року для обслуговування існуючих будівель, право власності на які фірма зареєструвала у вересні 2018 року.

Відповідно до МУО, ця ділянка є територією житлової багатоповерхової забудови. Вона знаходиться в межах історичного ареалу Києва. У МУО вказано, що ділянка потрапляє в зону обмеженого використання території від аеропортів, а також в зону звукового тиску до 70 дБ, зону забруднення Цезієм-137 і санітарно-захисну зону від промислових об’єктів. Крім того, ділянка проектування розташована на зсувонебезпечних територіях.

Нагадаємо, у квітні слідчі Нацполіції отримали право тимчасового доступу до документів ТОВ «Расмус», що стосуються вводу в експлуатацію ЖК Victory V на проспекті Перемоги, 5-Б у Києві.

ТОВ «Расмус» було створене у 2013 році. Із 2013 по 2016 рр 50% у цьому підприємстві належало Вікторії Полухіній. З 2017 року і донедавна Полухіна була засновницею ТОВ «Магнат Будсервіс Лтд», власником і керівником якого зараз є Михайло Столар. Це батько Вадима Столара, екс-нардепа від Партії регіонів, який 21 липня пройшов до Верховної Ради по списку «Опозиційної платформи – За життя» Бойка-Рабіновича-Медведчука. Після 2014 року Вадима Столара почали називати «сірим кардиналом» столиці.

З 2016 року засновником ТОВ «Расмус» є кіпрська компанія «Асодрія Холдінгс Лтд», кінцевим власниками якої значаться громадянин Індії Кумар Кульдіп (50%) та Дмитро Мармуляк (50%) з Кременчука.

Дмитро Мармуляк у 2013-2016 рр був директором ТОВ «Проффайненс Груп», якого надалі замінила, ставши і засновником фірми, Лариса Криворучко – це дружина Володимира Криворучка. Разом із нинішнім головою правління ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігорем Кушніром у 2010 році вони стали депутатами Кременчуцької міської ради від Партії регіонів. Саме у Кременчуці Кушнір вибудував свою кар’єру.

Керівником ТОВ «Расмус» з 2014 року є Руслан Федорченко.

Источник:  nashigroshi.org

Next Post

Александр Сосис и проблемы банка "Альянс": история только начинается?

Вт Авг 13 , 2019
Поучительная история о том, как небольшой пост известного блоггера, возможно, вскрыл миллиардные махинации в коммерческом банке