Геннадій Буткевич і Ганна Рибалка стануть затятими телеглядачами

Олександр Залужний продав телеканал «Центральний» («Місто»), тому що йому більше нецікавий цей актив

Екс-депутат Полтавської облради та голова ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд» Олександр Залужний продав телеканал «Центральний» (попередня назва «Місто»). Про це він повідомив «Полтавщині» у короткому телефонному коментарі:

— Я зараз не мешкаю у Полтаві, відійшов від політичних справ і змінив напрям бізнесу. Свого часу актив у вигляді телеканалу був мені цікавий, зараз ні. Тому я дав доручення своїм юристам реалізувати його продаж. Про суму та про нового власника — ви можете почитати у відкритих джерелах. Угода відбулася тиждень назад.

Із реєстру юридичних осіб відомо, що внесок до статутного фонду телеканалу в 14,3 млн грн. здійснила Ганна Рибалка. Видання «Зміст» порівняло юридичну адресу нового власника телеканалу Ганни Рибалки із адресою, яку виклав у мережу її колишній чоловік, нардеп від «Радикальної партії» Сергій Рибалка, де повідомляв про виплату аліментів. Вони збіглися. Виявилося, що Ганна Рибалка — це донька Геннадія Буткевича, співвласника «АТБ-Маркет» — однієї з найбільших українських корпорацій, яка займається роздрібною торгівлею.

Геннадій Буткевич з родиною (Ганна Рибалка праворуч)Геннадій Буткевич з родиною (Ганна Рибалка праворуч) | Фото: butkevich.com.ua

Нагадаємо, що Олександр Залужний у березні 2017 року придбав телеканал «Місто» за 250 тис. грн.

Источник:   poltava.to

Next Post

Анна Куценко подвела Виталия Кличко под монастырь

Пт Апр 5 , 2019
Полиция подозревает руководство коммунального учреждения «Киевский молодежный центр» в заказе фиктивных услуг на 3 млн гривен. Как сообщает издание «КиевVласть», в прошлом году директор «Киевского молодежного центра» Анна Куценко совместно с заместителем вступили в сговор с руководителями фирм «Максфикт Проктс», «Дельта Трейд Компани» и «Лайтмент-Групс» и заключили с ними договоры примерно […]