Геннадій Бобов заплатить копійки за недекларування сотень мільйонів

Вищий антикорупційний суд затвердив угоду про визнання винуватості у справі колишнього нардепа Геннадія Бобова.

Про це інформує прес-служба антикорупційної прокуратури.

26 лютого 2020 року під час підготовчого засідання між прокурором САП та обвинуваченим колишнім народним депутатом підписано угоду про визнання винуватості.

Бобову пред’явили обвинувачення, що він, будучи народним депутатом України, подав завідомо недостовірні відомості у деклараціях за 2015, 2016, 2017, 2018 роки, а також перед звільненням за січень-серпень 2019.

Колишній парламентарій не задекларував відомості про позики, земельну ділянку і триповерхову квартиру дружини у Швейцарії та інформацію, що сам він є приватного підприємства «Корсунь-Шевченківський оздоровчий центр «Рось».

Загалом йшлося про недекларування активів на суму 124 млн грн.

Суд призначив покарання у виді штрафу в сумі 51 тис. гривень.

Крім того, Бобова позбавлено права обіймати посади, пов’язані із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, строком на 1 рік.

Геннадій Бобов був народним депутатом 7-8 скликань. Входив до групи «Відродження», раніше представляв Партію регіонів.

Вадим Мельник, керівник черкаського клубу східних бойових мистецтв, який був начальником охорони Бобова, звинувачується у справі про вбивство журналіста Василя Сергієнка, який розслідував земельні махінації в Черкаській області.

Источник:  sudreporter.org

Next Post

Дмитрий Пляцук и "Оборонные технологии" встретили сопротивление

Пт Фев 28 , 2020
Вопросы реформирования государственной оборонной отрасли в публичном поле сводятся только к обсуждению размеров зарплат членов набсовета “Укроборонпрома” или двойного гражданства его главы Айвараса Абромавичуса. Глубокие публичные дискуссии с качественным анализом ситуации в отрасли и ее перспектив практически отсутствуют. Информационный шум вокруг новой доктрины оборонной деятельности, опубликованной СНБО, и фактический демарш […]