Федір Барна піде на мирову з НАБУ?

За отриманою редакцією інформацією, 01 серпня 2019 року за матеріалами Служби безпеки України було зареєстроване кримінальне провадження № 12019150000000402 за ч. 3 ст. 191 КК України стосовно керівника Комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Федора Барни, який за даними слідства організував протиправну схему розкрадання бюджетних коштів у розмірі 20 млн. грн. у ході установки в аеропорту радіолокаційного обладнання.

В ході слідства було зафіксовано, що вказане обладнання отримано від фірм-прокладок, які не спроможні були його поставити на аеропорт, але мають хист і навички швидко виводити кошти.

Після цього, у зв’язку з резонансом та тиском на місцеве СБУ зазначене кримінальне провадження на початку 2020 року прокуратурою області було передане до Національного антикорупційного бюро України.

У свою чергу, НАБУ проаналізувавши матеріали кримінального провадження погодилось із позицією СБУ та 16 лютого 2021 року його детективи на території аеропорту провели слідчі дії, направлені саме на фіксацію протиправної діяльності Федора Барни (більш відомого в народі як Федя-вертоліт) та оголошення в подальшому йому підозри.

Федір Барна відомий у регіоні політичний-перебіжчик, який завжди знайде можливість, як домовитись з будь-яким очільником області за тепле місце біля фінансових потоків, які би мали піти на розбудову летовище, а не йому в кишеню.

Читайте также: «Сидел на Северном Кипре, а потом перебрался в Вену»: СМИ узнали подробности жизни экс-менеджера Приватбанка Яценко
Крім того, окрему увагу заслуговує безкінечний штат молодих помічниць Барни, з зарплатами на рівні замдиректора аеропорту з обов’язками далеко не робочого характеру та готовністю вилетіти з Барною у відрядження за кошти комунального підприємства за кордон, як правило туди, де є тепле море.

Громадськість області сподівається, що самий «кваліфікований» керівник отримає те, що він заслуговує, і йому на цей раз не вдасться втекти від правосуддя. Що не вдалось СБУ може вдасться НАБУ.

Однак, Федір Барна добре розуміє можливі наслідки його злочинного керування підприємством (повна руїна і кримінальне переслідування) та депутатства (можлива причетність до доведення до самогубства у 2018 році колишнього генерального директора аеропорту Владислава Волошина).

Саме тому він винайняв за 10 тисяч доларів в місяць піарників Одеси, а на всіх місцевих інтернет-ресурсах з’явились замовні матеріали про те, що товариш Барна найкращий керівник і незабаром будуть рейси.

Можливо, така медійна активність пов’язана з тим, що Барна знайшов виходи на одного з керівників НАБУ Андрія Калужинського та планує з ним «вирішити питання». Подивимось, послухаємо… Федір Петрович дуже полюбляє вихвалятися своїми зв’язками після гарячого вечора з помічницею…

Истчоник:  antikor.com.ua

Добавить комментарий

Next Post

ПАТ «КУГР» розбазарює гроші Укрнафти?

Вт Фев 23 , 2021
Приватне акціонерне товариство «Карпатське управління геофізичних робіт», за допомогою якого вкрали 337 мільйонів гривень з Укрнафти в 2014 році, знову виграє тендери.