Эдуард Ефименко в лучших традициях Остапа Бендера

В ЗМІ вже неодноразово згадувалось про неадекватність та злочинну діяльність голови комітету по боротьбі з корупцією Едуарда Єфіменка. Коротко хотілось би нагадати за якою схемою працює цей пан.

І в офісі, і на сайті комітету все обставлено в найкращих традиціях Остапа Бендера: фото, де голова комітету позує з Президентом, Генеральним прокурором та іншими високо посадовцями нашої держави, Інтернет рясніє повідомленнями про те, як голова СБУ Наливайченко та інші «борці з корупцією» від влади позитивно оцінюють роботу вищезгаданого комітету та його лідера. Одним словом зроблено все для того, щоб створити образ конкретних «решал». Багато громадян купляються на це, віддають останнє, щоб вирішити якісь свої особисті проблеми, або ж просто для того, щоб побороти корупцію в рідній країні.

 А далі все просто: гроші взяли, поклали по кишенях і розводять руками — рівень корупції вищий ніж наші можливості. На перший погляд, прочитавши вище згадане ви запитаєте, а в чому тут полягає загроза національній безпеці, але в цій історії є і друга сторона медалі на яку мало хто звертає увагу. По перше, Єфіменко та його команда роз’їжджають впевнено по всій Україні роблячи свою чорну справу, не боячись покарання,  а отже (перше що мені приходить в голову в цьому випадку) діляться з  чиновниками які дають їм згоду на їхню діяльність. Друге, що мені приходить на думку і лякає мене, це те, що таким пройдисвітам вуличного масштабу як Єфіменко, Мілевський дуже легко вдається у війти в довіру не тільки звичайних  чиновників, але й до перших осіб Держави та маніпулювати ними. Тож напрошується підозра, що і Президент, і прокурор, і голова СБУ — це особи які мають низький професійний рівень, яких легко може обвести навколо пальця будь-який пройдисвіт з великої дороги. Логічно виникає запитання: то що  тоді вдається реалізовувати в цій державі агентам іноземних спец служб які, як я переконаний, мають куди більшу професійну підготовку?

Голова асоціації захисту

прав громадян України

Володимир Лесик

Фото з першими особами.

http://ord-ua.com/2008/10/28/borba-s-korruptsiej-kak-piar-dlya-idiotov/

http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1210020818.html/

http://www.komitet-k.org.ua/?cat=1

В тему:

Борьба с коррупцией как пиар для идиотов

28.10.2008 1:15 | 0 комментариев | сигналы удалить

Я всегда знал, что в нашей стране с коррупцией борются жулики двух категорий: в погонах и без. Первые представляют всевозможные силовые структуры, вторые – многочисленные общественные организации, созданные или для информационного обеспечения рейдерства или для отмывания украденных первой категорией денег. Как оказалось, спектр борцов с коррупцией несколько шире. Оказывается, этим делом у нас занимаются еще и городские сумасшедшие.

Вчера в редакционную почту пришло письмо, которое не могло не позабавить. Заголовочек письма был следующим: «Президент України під руку з Головою комітету по боротьбі з корупцією Едуардом Єфіменком».

А далее шел следующий текст: «Президент України під руку з Головою комітету по боротьбі з корупцією Едуардом Єфіменком (ФОТО):

http://www.komitet-k.org.ua/?p=170

Президент України Віктор Ющенко побажав, щоб Комітет по боротьбі з корупцією під патронатом Генерального прокурора України продовжував боротися захищаючи Українську Державу.

На зустріч з Президентом України Голову Комітету супроводжували — Перший Заступник Голови Комітету Мирослав Іванчук та Прес-секретар Голови Комітету Володимир Мозговий

Голова Комітету по боротьбі з корупцією Едуард Єфіменко разом з Генеральним прокурором України Олександром Медведьком (ФОТО):

http://www.komitet-k.org.ua/?p=162

ФОТОАЛЬБОМ КОМІТЕТУ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ:

http://www.komitet-k.org.ua/?page_id=99

—~—~–––~—~–-~––––~––-~—~–-~
Власник цього повідомлення – КОМІТЕТ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ. http://www.komitet-k.org.ua
Щоб підписатися, будь-ласка, зайдіть на http://www.komitet-k.org.ua/?page_id=33»

Президент України під руку з Головою комітету по боротьбі з корупцією Едуардом Єфіменком

Опубликовано в: Новини — admin 11:26

Президент України під руку з Головою комітету

 

Президент України Віктор Ющенко побажав, щоб Комітет по боротьбі з корупцією під патронатом Генерального прокурора України продовжував боротися захищаючи Українську Державу.

Іванчук Єфіменко Мозговий

 

На зустріч з Президентом України Голову Комітету супроводжували — Перший Заступник Голови Комітету Мирослав Іванчук та Прес-секретар Голови Комітету Володимир Мозговий

Едуард Єфіменко разом з Генеральним прокурором України Олександром Медведьком

Опубликовано в: Новини — admin 10:15

Голова Комітету по боротьбі з корупцією Едуард Єфіменко разом з Генеральним прокурором України Олександром Медведьком

 

 

Трогательно, не правда ли? «Президент Украины под руку» с каким-то Ефименко. Потом – рядом с Медведько. Видно, что у чувака реальное хобби – фотографироваться с известными людьми. Для чего? Наверное, чтобы кого-нибудь «разводить». А может он как баба Параска, просто тащится. Не знаю. Знаю одно, что одного взгляда на сайт этого «комитета» достаточно для того, чтобы определить, что его владельцы по-меньшей мере неадекватны.

Но парадокс заключается в том, что этот самый Ефименко таки действительно встречается с Президентом, с Генпрокурором, а временный глава СБУ Валентин Наливайченко его вводит в Общественный совет при СБУ.

Цитируем еще одно сообщение «комитета»: «15 травня 2008 р. на засіданні “круглого столу” (у Службі безпеки України) неурядових українських та міжнародних організацій з питань протидії корупції у рамках Міжвідомчої робочої групи з питань протидії корупції Голова всеукраїнської громадської організації “Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах” Едуард Єфіменко запропонував створити в усіх областях України Громадські ради при обласних управліннях Служби безпеки України та подарував в.о. Голови СБУ Валентину Наливайченку інформаційні антикорупційні плакати Комітету по боротьбі з корупцією та футболку власної розробки з портретом Президента України та написом “USCH! The BEST!” й від Комітету по боротьбі з корупцією запропонував допомогу Службі безпеки України. В.о. Голови Служби безпеки України Валентин Наливайченко зі свого боку запросив Голову Комітету по боротьбі з корупцією Едуарда Єфіменка увійти до складу Громадської ради при Службі безпеки України на що Едуард Єфіменко подякував й сказав, що заява для цього уже готова. Також, Валентин Наливайченко зазначив, що обов’язково буде налагоджена співпраця регіональних структур СБУ з відділеннями Комітету по боротьбі з корупцією по областях та підкреслив: “Це буде КЛЮЧ до УСПІХУ”.

Прес-секретар Голови Правління
Комітету по боротьбі з корупцією Володимир Мозговий»

Ну не торжество ли гуманизма? Когда люди с конкретными тараканами в голове встречаются с Президентом, возглавляют общественные организации и вообще, живут полноценной политической жизнью. Европа должна просто обзавидоваться. Они там у себя борются за то, чтобы сумасшедшие реально в правах с нормальными людьми уравнялись, а у нас психи уже давно стали общественными деятелями. И наверняка тот же Ефименко еще и депутатом станет. У нас ведь медкомиссию перед выборами проходить не нужно.

Впрочем, чему собственно удивляться. Какая борьба с коррупцией – такие и организации. И чем собственно, тот же Ющенко нормальнее Эдуарда Ефименко?

Источник:  ord-ua.com

Next Post

Григорий Самардак - сомнительная персона в запорожском политбомонде

Пн Окт 5 , 2020
Заместитель при четырех губернаторах, фактически и.о. главы области, потом Председатель Запорожской ОГА, и ныне – глава Запорожского  облсовета. Таков на сегодня послужной список уроженца Донецка Григория Самардака —  одной из самых неоднозначных фигур в запорожском политбомонде