Андрія Павелко притиснули «до стінки»?

Національне агентство з питань запобігання корупції довело провину глави бюджетного комітету Верховної Ради Андрія Павелка в скоєнні низки корупційних правопорушень. НАЗК було передано в суд 13 протоколів, які доводять вчинення Павелком корупційних правопорушень, передає Наш Київ.Видання опублікувало відповідний документ, в якому повідомлялося про 12 встановлених НАЗК випадків вчинення Павелком дій в умовах реального конфлікту інтересів. Павелко перебував головою бюджетного комітету і нардепом при виділенні з держбюджету 640 млн гривень на лобіювати їм будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах в 2017/18 рр.

В Агентстві відзначили, що протиріччя між особистим інтересом Павелка як президента Федерації футболу України та його повноваженнями глави бюджетного комітету ВР і нардепа «прямо вплинули на неупередженість прийняття ним рішення про виділення цих коштів».

НАЗК встановило ряд обтяжуючих обставин у фактичному виділенні Павелком самому собі 640 млн гривень бюджетних коштів. По-перше, ініціювання виділення конкретної суми бюджетних коштів за запитом очолюваної ним же Федерації футболу України. По-друге, закупівлю за бюджетні гроші покриття, виробленого дочірнім підприємством ФФУ.

Крім того, НАЗК звинуватило Павелка в незаконному входження до складу ради директорів прибуткової компанії UEFA Events SA – в протиріччя з законодавством, яке суворо забороняє народним депутатам якимось чином керувати бізнесом.

Нагадаємо, нардеп від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул є партнером глави Бюджетного комітету Верховної Ради Андрія Павелка за корупційною схемою з присвоєння понад 200 млн гривень держбанку «Родовід Банк».

Источник:   ua1.com.ua

Next Post

Андрей Недзельский и другие: ТОП "воров в законе"

Ср Фев 6 , 2019
С момента становления воровских кланов на постсоветском пространстве Украина не блистала особо влиятельными персонами. Не смотря на то, что воровской кодекс в нашей стране чтят десятки тысяч арестантов и вольных, Арго знакомо ныне лишь избранным.