Андрій Діхтярук не цурається брати «на лапу»

На отриманні хабара «погорів» колишній голова державної податкової адміністрації у Волинській області 41-річний Андрій Діхтярук, який останнім часом займав посаду заступника голови ДПА у Черкаській області.

Діхтярука затримали у четвер, 24 лютого у Черкасах, — з посиланням на достовірні джерела повідомила 26 лютого Волинь нова.

Згаданого високопосадовця затримали разом з начальником відділення державної податкової адміністрації. Вони вимагали в одного чоловіка хабар у сумі 80 тисяч гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності.

За цим фактом порушено кримінальну справу

Дехтярука з колегою затримали співробітники управління по боротьбі з організованою злочинністю спільно з спецпідрозділом управління Служби безпеки України у Черкаській області.

Нагадаємо, що з вересня 2001 року Андрій Діхтярук із Вінниччини прибув на Волинь на посаду заступника голови ДПА в області. З березня 2007 по лютий 2008 року він очолював державну податкову адміністрацію Волинської області, а з липня минулого року Діхтярук працював на Черкащині.

Источник:  ei.com.ua

Next Post

Игорь Ткачук и Геннадий Ткачук - винницкая "коза ностра"

Чт Июн 6 , 2013
Мафия всегда была семейным «бизнесом». Недаром мафиозные кланы называли «семьями». Что может связать людей крепче, чем кровные узы? Поэтому криминальный альянс братьев Ткачуков – вполне нормальное явление для мировой практики. С одной стороны – в 90-е бандитом считался чуть ли не каждый второй, с другой – бывшие представители криминалитета часто […]