Анатолій Розумний і черговий зашквар з місцевими слугами народу

У Заслученецькій ОТГ, що на Хмельниччині, назріває черговий зашквар із місцевими слугами народу.

У грудні 2019 року на місцевих виборах на посаду голови ОТГ переміг представник партії Слуга народу Розумний Анатолій Григорович, який наобіцяв утвореній громаді небачені перевтілення: будівництво підприємств, кооперативів і доріг. Досвід обіцянок він отримав ще у Скадовську, де працював заступником міського голови. Так  там «напрацювався, що вимушений був втекти у Красилів. Однак, сельчани йому повірили і делегували повноваження. Сформувавши повний склад працівників Заслученецької ОТГ,  цими повноваженнями він скористався по-своєму.

Він, як і обіцяв створив кооператив, але не на благо людей чи поповнення бюджету, а для свого ж збагачення. Колаборація сталася з місцевим «псевдобізнесменом» Сичуком Володимиром (в селі має стале прізвисько Банан), який вирішив збирати данину з місцевих жителів і  гостей села за риболовлю на місцевих водоймах. 300 гривень з вудочки наче і не багато, але приємно. «Команда» навіть не зважає на те, що водойми перебувають в оренді у місцевого підприємства. Звернення стурбованих рибаків до правоохоронних органів теж не мали ніякого результату.

Щоб не турбували його своїм існуванням односельчани, Банан поставив на вулиці, де живе два шлакбауми.

Професійні «бізнесмени», підзаробивши на рибалці та відчувши безкарність, вирішили розширити сферу бізнесу на території Заслученецької ОТГ. Вони інвестували зароблені на рибалках гроші у продаж несертифікованого алкоголю та цигарок, і звісно ж без дозволів на таку діяльність. Якщо товар в тебе «пальонка», то навіщо ж дозвіл?

З конкурентами пан Сичук розбирається дуже просто – викупає задешево магазини та закриває, щоб ніхто не міг скласти конкуренцію його контрафактній продукції. Стоять вже закритими магазин в.Кошелівці біля пам’ятника та біля клубу.

Анатолій Розумний, зрозумівши, що він може і далі розширяти свою «імперію», вирішив збільшити вплив на території ОТГ.  На місцеві вибори від партії «Слуга народу»  потягнув у депутати свого бізнес-партнера Сичука Володимира, а той, щоб контролювати все надійніше та захищати спільні інтереси, запустив по 7 округу чоловіка своєї рідної племінниці Володимира Задорожного. Звісно, теж від Слуги народу.

В «команду» на місцеві вибори, Розумний взяв ще одного горе- бізнесмена із села Волиця Друга — Кратасюка Миколу. Колега Кратасюк веде схожий бізнес: без сплати податків, неякісний алкоголь для своїх сусідів з-під прилавка.

І поки місцеві ділки працюють, села не бачать жодної спроби від Розумного виконати наобіцяне перед виборами минулого року. Та і на зустрічах з громадою перед виборами, які відбудуться 25 жовтня цього року Розумний і Ко вже нічого навіть не обіцяють громаді.

Источник:  antikor.com.ua

Next Post

Владимир Загурский: один шаг от криминала к политике

Вс Ноя 1 , 2020
В случае победы на осенних выборах политической партии «За майбутнє» Черновцы рискуют быть отброшены во времена лихих 90-х, откуда берет начало кровавый след судьбы одного из кандидатов в депутаты горсовета от этой политической силы, лидера самой жестокой в регионе организованной преступной группировки Владимира Загурского, известного в уголовном мире под кличкой […]