В’ячеслав Медяник — аферист під маскою патріота

Як журналіст не хочу навішувати ярлики, але це історія з назвою “а я ж Вам казав”.Про це повідомляє головний редактор видання “Фактор” Євген Третяк.

В’ячеслав Медяник – депутат від “Слуги народу” попав у об’єктив видання Фактор ще в минулому році. Вже тоді він був відомий, як дніпровський горе-забудовник і соціаліст, якщо не зраджує пам’ять він був головою молодіжки “Соціалістичної партії”. (http://factor-news.info/zabudovnik-aferist-pid-maskoyu-pat…/)

слваваа1

У 2018-ому ми знайомили суспільство із цією сумнівною фігурою. Уявіть як у мене заклякло, коли друзі зкинули посилання на Славіка, який балотується в парламент від “Слуги народу”.

У цей же період на мене виходили різні люди і пропонували знятти статті та спогади про Медяника. (http://factor-news.info/istoriya-odnogo-molodogo-dnipropet…/) Суми були різні від 10 тсч грн до $3 тсч. Дали б і більше.

слава2

Влітку перед парламентськими я зкинув інф-ію про Славу Медяника в партію “Слуга народу”, в “Офіс Президента”, особисто Андрію Богдану, але але але…

Не довго грала музика, не довго фраєр танцював. Тепер Медяника спіймали журналісти на переписці, де він обіцяє порішати все з прокурорами.

Источник:  factor-news.info

Next Post

Александр Свиридов и "русский мир" в "Харьковоблэнерго"

Пт Окт 18 , 2019
Экс-топ-менеджер «Харьковоблэнерго» Александр Свиридов причастен к схемам несанкционированных поставок электроэнергии на оккупированные территории (в т.н. ЛДНР).  Об этом говорится в материале-расследовании, опубликованном на From—ua.