Руслан Демчак задекларував 305 кг грошей купюрами по 500 грн?

У соціальних мережах обурилися з приводу кількості готівкових коштів, які задекларував народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Руслан Демчак.Цікаву інфографіку з цього приводу опублікував жартівливий акаунт Міністерство еміграції у Facebook, повідомляє ua3.info.

Demchak-Ruslan-gotivka1-500x500

«Депутат Демчак при 133 000 000 грн ще й голосував за підвищення депутатської зарплатні та отримує компенсацію на житло. Бо грошей тупо нема!» — пише Міністерство еміграції.

«На ці бабки можна купити стільки мівіни, що, якщо її друг на дружку ставити, вийде приблизно 1/10 відстані до місяця», «Та нічого, проковтнемо мовчки і це. Якщо не БПП, то хто? Та й Путін нападе», «Налік в таких обсягах говорить лише про одне, майже вся економіка в тіні. І ці діячі розповідають нам про реформи», «133 млн грн готівкою, і 2736 в банку тримає заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності», — коментують публікацію користувачі мережі.

Источник:   nacburo.org

Next Post

Сергей Бачин и ГК "Агранта" получили "заказ" на уничтожение заказника

Чт Ноя 3 , 2016
Жители коттеджного поселка «Павлово», расположенного в Истринском районе Московской области, недовольны деятельностью предпринимателя Сергея Бачина, который является владельцем девелоперской компании ГК «Агранта».По данным издания  «Версия», граждан возмутило строительство «Агранта» на примыкающей к «Павлово» территории, относящейся к особо охраняемой природной территории (ООПТ).