Олександр Крученюк: «Не по Сеньке шапка» або критика в соцмережах

Не пройшло і пару місяців після представлення нового заступника голови Вінницької облдержадміністрації Олександра Крученюка, як він став головним героєм мемів у вінницькому інтернет-сегменті, об’єктом кепкування і відвертої критики в невідповідності займаної посади.Після розподілу повноважень між заступниками губернатора Олександру Крученюку відрізали шматок зони відповідальності гуманітарного зама Ігоря Івасюка: інформаційно-аналітичну складову, релігію, спорт, комунікацію з обласною радою і відповідальність за політичні партії, громадські організації та інше.

Як повідомляє РБК-Україна: Ігор Івасюк працював на депутата Порошенка в якості помічника. Пізніше — з 2005 року він працював у сфері освіти і науки Вінницької області. У 2009-му Віктор Ющенко навіть нагородив Івасюка званням «Заслужений працівник освіти України». Влітку 2014 року він став заступником голови Вінницької облдержадміністрації та директором Департаменту освіти і науки. Багаторічний досвід роботи і відданість Івасюка оцінив президент Порошенко. У минулому році включив заступника Вінницької ОДА комітет з Державної премії України в галузі освіти.


«Не по Сеньке шапка»

Ще до офіційного призначення на посаду в соціальних мережах пройшла хвиля здивування щодо призначення мешканця Хмільницького району, агронома за фахом, який спочатку працював за спеціальністю в аграрних фірмах Хмільника, а згодом відкрив власну фірму по торгівлі мінеральними добривами і ніяким чином не був повязаний ні з політикою, ні з інформаційно-політичною роботою тощо.

Користувачі соцмереж вказували на явну профнепригодність майбутнього чиновника, який в прямому ефірі на обласному телеканалі заявив, що Вінницька обласна Рада — це законодавчий орган влади, і сам він працює в законодачому органі депутатом, а також порівнювали його інтелектуальний рівень та риторику з екс-губернатором Вінниччини Віктором Коцемиром, який славився рідкісною косноязичністю:

Увага! Питання політикам, експертам, державним діячам і іншим пересічним українцям.
Випадково дивився вчора інтерв’ю на каналі ВДТ з безп’ятиминут замгубернатора по політичним, інформаційним, аналітичним, громадським і іншим питанням, депутатом обласної ради від БПП Олекснадром Крученюком …

Не буду давати оцінок і ділитись враженнями від «на зарішній момент», «гранДів» і інших перлів в стилі раннього Коцемира на кшталт «Не забігаючи наперед, ви мені поспівчуваєте в цьому питанні». 

Маю всього три питання:

Як так сталось, що депутат облради, голова президентської фракції який вже майже три роки депутатствує, по «зарішній момент» вважає, що він працює в «законодавчій владі» і які особисто він розробив/прийняв закони?

Як в такому випадку він виграв конкурс на здобуття посади заступника голови ОДА на знання 

1) Конституції України; 2) Закону України «Про державну службу»; 3) Закону України «Про запобігання корупції»; 4) Закону України «Про місцеві державні адміністрації»; 5) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; 6) Закону України «Про звернення громадян»; 7) Закону України «Про очищення влади»; Закону України «Про доступ до публічної інформації»; 9) Закону України «Про Кабінет Міністрів України»; 10) Закону України «Про центральні органи виконавчої влади»; 11) Закону України «Про адміністративні послуги»; 12) Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні»; 13) Бюджетний, Господарський, Цивільний та Податковий кодекси України.

І останнє. Хто бл*дь така Ліка-Нью? 

Детальніше на відео та в матеріалі: Губернатор покладає великі надії на нового заступника


Вже після призначення на посаду перша ж робоча поїздка Олександра Крученюка стала новою причиною тролингу. Справа в тому, що заступник Валерія Коровія з першим робочим візитом примудрився поїхати… додому, в Хмільник — в п’ятницю:

Паблік в фб Вінницький політклуб:

«Заступник голови Вінницької облдержадміністрації Олександр Крученюк з робочим візитом відвідав Хмільницький район» (Вінницька ОДА). В ПЯТНИЦЮ 🙂 ОСЬ ЯК ТЕПЕР НАЗИВАЄТЬСЯ З’ЇЗДИТИ ДОДОМУ НА ВИХІДНІ ПОРАНЬШЕ)


Подібну реакцію визвало і перше інтерв’ю Олександра Крученюка ресурсу Власно.інфо: НОВИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ВІННИЦЬКОЇ ОДА ШУКАЄ ГУРТОЖИТОК ТА ЩОДНЯ ЇЗДИТЬ НА РОБОТУ З ХМІЛЬНИКА

В ньому доволі забезпечений чиновник (про що свідчить е-декларація) заявив, що буде шукати попутників для поїздок на роботу в Вінницю і назад в Хмільник, щоб економити і їздити в складчину, а згодом підшукає гуртожиток.

Реакція на такий кострубатий «піар по-хмільницьки» була миттєвою:

Блєск і ніщєта вінницького істеблішменту в одній статті.
Вінницькі замгубернатори настількі суворі, що маючи будинок 164 метра, квартиру в Києві 132 м, пару джипів, 54 га землі, готівку, бізнес і т д — їздять на роботу в складчину і шукають гуртожиток! Оце по нашому! Справжній народний чиновник! 


Мемом стали і перші міжнародні контакти заступника Коровія. Ось яку ілюстрацію отримав чиновник на повідомлення сайту ОДА «Олександр Крученюк привітав учасників «Вело каравану дружби Україна – Корея», що відбувся у Немирові»


Відповідальний за суспільно-політичну ситуацію в області

Саме такий перший і головний пункт записаний в посадових обов’язках заступника голови ОДА Олександра Крученюка. Але вже після аналізу першого етапу роботи чиновника, наділеного широкими повноваженнями та можливостями, місцеві блогери називають Крученюка «доставщиком букетів» та цапом відбувайлом. Навіть активісти наближені до губернатора вважають, що обласний замполіт не розуміє і половини слів та термінів вказаних в його посадових обов’язках.


Не прижився в обласному центрі — не доріс

А от місцеві експерти на умовах анонімності зазначають, що це явно не його рівень:

Крученюк був би потужним і ефективним головою РДА Хмільницького району і можливо став би одним з кращих очільників району, але не більше. Згодом, після набуття відповідного досвіду, необхідних знайомств з внутрішньою кухнею вінницької обласної політики, особистих комунікацій і розуміння процесів в країні та регіоні, при здатності вчитись і працювати він міг би претендувати наприклад на якийсь обласний департамент. А через років 7-8 можливо і на посаду заступника. А так хлопчина дуже швидко отримає своїх 10 хвилин слави і позору і виконає в потрібний час роль хлопчика для биття за поразки в інформаційному та політичному полі області. Він і сам це скоріш за все розуміє, як розуміє і те, що на більше йому претендувати не варто. Бо навіть за такого похмурого майбутнього він розуміє, що зірки для нього стали таким чином, що це перший і останній шанс для нього побувати на такій високій і недосяжній для нього апріорі посаді — тобто він готовий стати цим хлопчиком, але встигне трошки посидіти в кріслі. Навіть статус керівника фракції президентської партії в обласній раді — для нього це вже був джек-пот, якщо порівняти його з колегами по фракції, то він явно не дотягує на роль координатора більшості. До речі, якщо згадати всі підстави, що влаштувала обласна Рада президенту у вигляді безглуздих звернень та голосувань за популістичні заяви опозиції — він явно не справився зі своїми функціями. 

Також Олександра Крученюка порівнюють з мовчазним замом Анатолія Олійника — Олександром Качуром, якого місцева еліта настільки заклювала насмішками, що той був вимушений повернутись в Немирівський район під батьківське крило мера міста Немирів.

 

Источник:  taras-ua.com

Next Post

Владимир Костерин: кто замешан в деле «Трансбанк» и «Фонд 3000»?

Вт Авг 1 , 2017
Тлеющий скандал с пропажей средств на строительство «больницы будущего» Катерины Ющенко поднимет и грязную историю с банкротством «Трансбанка», где «крутились» «детские миллионы». Кстати, какова судьба громкого уголовного дела по хищению владельцем и менеджментом активов этого банка? Напомним совсем недавнюю историю.