Оксана Гуляєва: як сестра Олеся Довгого київські землі обкрадала

Директор благодійного фонду Олеся Довгого та його сестра Оксана Гуляєва стоїть у другому ряду ліворуч. У центрі сидить сам Довгий, праворуч від нього – дружина Катерина Горіна, донька екс-нардепа ірини Горіної.

Найбільше землі Гуляєва має в елітному селищі Козин. Тут їй та її фірмі належить майже 7 гектарів під базою відпочинку по вул.Заповідній.

Особисто на сестру Довгого тут оформлено 0,45 га. На фірму Гуляєвої ТОВ «Котеджне містечко «Дубовий рай» записано 4,10 га по договору купівлі-продажу від 27.08.2014 р. Ще три ділянки загальною площею 0,46 га внесено до статутного капіталу фірми одразу після її створення у 2013 році.

Також щонайменше 1,79 га землі «Дубовий рай» орендує в Козинської селищної ради до 2063 року.

На Заповідній вулиці «Котеджне містечко «Дубовий рай» має базу відпочинку «Дубки» площею 212 кв.м., що включає п’ять будинків відпочинку і господарські споруди.

На цих гектарах мають бути пять будиночків бази відпочинку, які значаться у держреєстрі

На цих гектарах десь мали б бути пять будиночків бази відпочинку, які значаться у держреєстрі

Дубки1 Дубки2

Крім того, Оксана Гуляєва володіє 0,32 га в Старих Безрадичах і 0,75 га на території Москаленківської сільради Богуславського району на Київщині, а також квартирою в Києві на Подолі на вул. Кожумяцькій,18 площею 234 кв.м. (жилплоща – 136 кв.м.).

Оксана Гуляєва є директором Благодійного фонду Олеся Довгого та Катерини Горіної.

Чоловік сестри Довгого – Кирило Гуляєв – є кандидатом технічних наук і відомий як співробітник Національної академії наук України, у 2009 р. був помічником народного депутата.

Нагадаємо, що сам Олесь Довгий задекларував тільки одну квартиру площею 46 кв.м., автомобілі Porsche Maсan S (2014 р.в., коштує $100 тис) і Honda CR-V Executive (2008 р.) і не заявив у декларації жодної земельної ділянки. Його офіційний дохід у 2014 році склав 74 тис грн., а у дружини менше 14 тис грн.

З моменту відставки з посади секретаря Київради і до обрання нардепом у жовтні 2014 року Олесь Довгий був офіційно безробітним.

источник:   ord-ua.com

Next Post

Константин Ефименко идёт в мэры Белой Церкви: от Азарова и "Яныка"?

Ср Окт 14 , 2015
В Белой Церкви кандидатом на должность мэра города зарегистрирован Константин Ефименко — министр транспорта и связи в правительстве Николая Азарова, а в последствии заместитель вице-премьер-министра — министра инфраструктуры Бориса Колесникова. Ефименко позиционирует себя как независимый кандитат. Однако, не скрывается, что он заручился поддержкой партии власти. Кандидата от БПП пока не […]